Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beszélni mellette? Részletek bent.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác, én is neki, kavargatunk már hónapok óta de elég gyakran van, hogy nem tudok megszólalni mellette,pedig mással sosem fordult még ez elő, igaz csendesebb típus vagyok ha nem közeli baráti körben vagyok..De vele valahogy nem jut eszembe semmi, zavarban vagyok vagy nem is tudom... nagyon idegesítő érzés, pedig ő is olyan bolondos mint én, és nagyon szeretném neki megmutatni ezt az oldalam is, mint a barátaimnak de mellette feszengek pedig semmi okom nincs rá..:( Tudnátok segíteni valamivel, hogy mit tudnék csinálni, hogy vagy mivel oldhatnám magamban a feszültséget? Nem szeretném elveszíteni emiatt nagyon fontos számomra 17/L

2014. szept. 1. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
bablevest kavargattátok?
2014. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi, tényleg nagyon fontos ez számomra.
2014. szept. 1. 19:49
 3/3 anonim válasza:
Mert szégyenlős vagy, nem rosszból mondom én is lány vagyok, és akit úgy szeretek (nem a szüleimet, testvéremet stb.) mint te a fiút, én is sokszor zavarba esek, szégyenlőssé változok, mondjuk én beszélős vagyok, de remélem segítettem. :)
2014. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!