Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén: zavarna, ha a barátnőd gyakran dúdolna, énekelgetne?

Figyelt kérdés
Szerintem ez olyan dolog, amit gyakran észre sem vesz az ember, hogy csinálja, miközben a másikat idegesítheti a dolog.
2014. szept. 9. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
így van, persze attól függ mikor és hol dúdol, az ember otthon szokott dúdolászni, az utcán csak bumburnyákok
2014. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem idegesít... nem idegesítene, csak lenne már valaki a barátnőm
2014. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
erre a legjobb szó: kussolj
2014. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mit?
2014. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mivel én is szeretek dúdolgatni, énekelni, ezért sztem örülnék is neki ^^. csak lenne már valaki
2014. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én is szoktam, buta szövegeket is szoktam halkan énekelgetni az utcán, amikor nincs a közelbe senki, a szöveget is én találom ki akkor, néha értelmetlen a szöveg. Ha párommal mászkálnék, valószínű ő kötné le a figyelmem, így nem énekelnék annyit, de azért biztos előfordulna akkor is. Biztos sokat nevetne a lány a hülye dalaimon.
2014. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én itthon szoktam, ha van itthon valaki rajtam kívül, akkor csak dúdolok, ha nincs senki itthon, teljes beleéléssel énekelek+táncolok.
2014. szept. 9. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2014. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Én meg folyton az ujjaimmal dobolok a zene ütemére, szóval az is tud azért idegesítő lenni.
2014. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az en parom nem zavarja ha igen csak snnyit kerdez: ez kitol van? Megmondom az eloadot es azt valaszolja " rendben akkor maradjon is igy :D de en az utcan is szoktam sott van hogy teljes beleelessel. Nem laknak itt sokan :) egyszer melobol jottem haza aznap kezdodott a szabim elem jott a parom de olyan hangosan enekeltem a Let it go-t hogy jo messzirol meghallotta en egtem de azt mondta hogy szep volt :D
2014. szept. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!