Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis pitsa volnék?

Figyelt kérdés

Fizetetlen gyakornok vagyok egy cégnél, ahol a párom is dolgozik. Lényegében az ö munkáját csinálom napi 6 órában. (Vagyis azt, ami az ö munkakörébe tartozik)

Mivel csak ö kap fizetést, és az ö munkáját csinálom, szent meggyözödése, hogy én nem dolgozok, tehát mint htb el kell látnom a háztartást egyedül, meg mellé tanulok.


Ha mondok valamit, hogy ez vagy az kell, ugyanoda lyukadunk ki:Hogy én nem dolgozom. Ès aki nem dolgozik...


Nekem ez most jogosan esik rosszul, vagy hisztis pitsa vagyok?


2014. szept. 10. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos. Állj a sarkadra! Nő vagy, nem egy rongy vagy egy robot.
2014. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. En megmondanam neki hogy ennyi mindwnt egyedul nem lehet megcsinalni es jobban teszi ha felemeli a segget es segit vagy mehet isten segedelmevel.
2014. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
dobd ki, nem érdemel meg
2014. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok... azt akartam írni, hogy az ő hozzáállása nem jogos
2014. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem hogy dolgozol és kész.

A háztartást meg közösen kellene megoldanotok.

Persze vannak olyan dolgok amik inkább női munkák, és ez fordítva is igaz. Nyilván nem te fogsz megemelni 80 kilót ha olyan meló van, és van olyan női munka amit férfi nem szívesen csinál. De pl a mosás se kimondottan női munka már. A mai modern mosógépekkel akár egy 5 éves is tudna mosni, és nem tart semeddig. Ugyanígy levinni a szemetet se női munka, és még csomó dolgot sorolhatnék. Én férfi vagyok, de szoktam barátnőmnek segíteni majdnem mindenben. Még főzni is szoktam. Ha mondjuk fejfájós napja van akkor meg mindent megcsinálok amit amúgy ő csinálna.

2014. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a számlákat akkor egyenlőre ő fizeti jól mondom?
2014. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mind a ketten ugyanannyi idöt dolgozunk, ugyanabban a munkakörben, annyi különbséggel, hogy ö kap fizetést, én meg nem.


Igen, ö. Miért?

2014. szept. 10. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
hát mert amíg ő tart el addig nem tudom mire nagy a szád...
2014. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért dolgozol, ha nem kapsz érte pénzt?
2014. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!