Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam majd el anyukámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam majd el anyukámnak?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy fiút, nagyon tetszik, eddig volt 1-2randink, de semmi komoly nem történt. (Ölelés, kézfogás....)Erről anyum tud is , de elkezdett olyanokat kérdezgetni, hogy ha komolyabbra fordul e, ugye szólni fogok, meg ilyenek... És nem azért, de engem idegesít, meg nincs kedvem ilyenekről beszélgetni velr.... Ő pedig folyton kérdezget, hogy miért nem mondok semmit, stb....

Első csókot pl. hogy mondjam el? Mert mondta, h nyugodtan mondjam, ha van valami, de akkor is, én annyira nem akarok vele ilyenekről beszélni...Szerintetek mi legyen, hogy mondjam majd el neki, ha erre kerül a sor?



2014. szept. 10. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
szerintem nincs sok köze hozzá.
2014. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bármmenyire is úgy gondolod h mindennel tisztában agy, azért még is csak ülj le anyuddal beszélni a sexről
2014. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
anyud, hát persze, IGAZ!! ez aembertol is fugg hogy el akarja e mondani, meg nem mindenkinél olyan jó az anya-lány kapcsolat, te tudod, de ha jot akarsz neki ak elmondod, nem muszaj részletesen
2014. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Anyud azért ilyen, mert félt, de próbál nem átgyalogolni az intim szférádon. Kínban van, hogy úgy próbáljon mögötted állni és kiszűrni ha baj lenne, hogy közben pedig ne avatkozzon be.


Én amondó vagyok, hogy élj a lehetőséggel. Nagyon rendes a muterod ez a helyzet. És ezer olyan dolgot biztosan nem tudsz a párkapcsolatról,szexről amit ő csípőből, viszont komoly ára lehet annak, hogy a bőrödön tanuld meg.


Próbálj meg barátnőként vele is pletyizni, mert oltári hasznos lesz. Értem, hogy a szégyenlős lány korszakodban vagy, és ez neked marha ciki, de nagyon nagyon megéri.

2014. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1-es, szerintem se, de folyton faggat, meg papol, hogy majd mondjam el, de szerintem sincs hozzá köze, de nem is az, csak nem akarok vele ilyenekről beszélni....

#2-es, milyen szex? Ki beszél itt szexről? :D

#3-as, jó a viszonyunk egymással, de mint mondtam, ezeket nem vele akarom megbeszélni, ilyenekről csak barátnőimmel szoktam... Persze, jobb ha tudja, de nem tudom miért kell ezzel folyton jönnie....

2014. szept. 10. 17:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Dowd, köszönöm, talán megfogadom a tanácsodat;)
2014. szept. 10. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Érdemes. :)
2014. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Félt Téged, de határok átlépése nélkül próbál segíteni. Más anyja egyszerűen eltiltja a gyerekét, mert így próbálja ellenőrizni a magánéletét, a Tied pedig elfogadja a helyzetet és csak szeretné tudni, hogy a kapcsolathoz szükséges érettséggel rendelkezel-e.


Avasd be őt is, beszélgess vele! Idővel rájössz, milyen sokat jelent!

2014. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
3 as vagyok! : ak csak naggyábol mond el, részletesen meg a barátnoiddel
2014. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
korod?
2014. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!