Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, zavarna titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, zavarna titeket egy olyan barátnő akinek nincsen napirendje?

Figyelt kérdés

Tehát akkor alszik amikor épp kedve van, akkor eszik és azt amikor és amihez épp kedve van, a nap nagy részét aszerint tölti amihez éppen kedve van. Nem fekszik le este időben csak mondjuk hajnalban vagy délelőtt aztán kora este kel, vagy éppen fordítva, kora este fekszik aztán hajnalban kel - ahogy éppen alakul. :) Vagy le sem fekszik egyáltalán mert nincs kedve.


Nem kellene extra csendben lennetek mellette ha éppen napközben alszik, mert nem zavarja, ha mászkálnak, tevékenykednek körülötte.


2014. szept. 10. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna.
2014. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Különösebben nem, én is ilyen vagyok.
2014. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Módszeres, precíz ember létemre engem kiakasztana egy ilyen nő. Az éjjel azért van, hogy k úrjunk vagy aludjunk, vagy k úrjunk aztán aludjunk. Teljesen felborítaná az én bioritmusomat is.
2014. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezek szerint se nem tanul, se nem dolgozik?

Engem ez zavarna inkább

2014. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Dolgoztam már, csak jelenleg nem, tanulok de az sincsen napirendhez kötve, a későbbiekben pedig otthonról tervezek dolgozni, a "rendes" bejárós munkahely nem nekem való. :)

2014. szept. 10. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!