Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem jól ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem jól ezt a helyzetet? Kihasznál csak?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem valakivel aztán elhívott randira.Az elején meg volt a közös hang,jól éreztük magunkat.Viszont oda mentünk ahova ő szerette volna,az első randin(!) nem hívott meg semmire pedig olcsó helyre mentünk és így illett volna.Aztán rögtön kezdett nyomulni,ölelés,simogatás.Én csodálkoztam és vonakodtam is az elején,de jól esett így azt gondoltam talán bele fér.

Második talin is jól elvoltunk,de egyre jobban nyomult,volt,hogy fájdalmasan magához szorított,mint egy rongybabát,mintha nem is ember lennék kb.Állandóan meg akart csókolni,de én nem hagytam magam.

Harmadik talin meg már előtte is éreztem,hogy nem érdeklem úgy,mindig az volt amit ő akart,kötekedett velem,meg a többi utcán lévő emberbe is.Elvittem a kedvenc kis helyemre azt is leszólta.Aztán valami ok folytán váratlanul megcsókolt ezt folytattuk,többször elő hozta a szex témát.A tali végén le is akart rázni magáról.

Többször van,hogy kamuzik,egyszer ezt akarja aztán meg azt.

Mondtam neki,hogy én mit hogy szeretek,és hogy mondja nyugodtan,hogy neki mi a jó.Én mindent úgy csináltam ahogy kért,de ő meg pont az ellenkezőjét tette velem.

Úgy érzem,hogy teljesen kihasznál,nem kellek neki valójában.

Nekem nincs nagyon tapasztalatom kb soha nem volt senkim,ezek a megérzéseim.Tudom most kb. mindenki azt írja,hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot stb,én vagyok a hibás,de örülök,hogy VÉGRE van valakim és a menekülés a problémák elől nem megoldás. :) Szerintem.



2014. szept. 10. 13:16
 1/5 csabika1971 ***** válasza:
De az sem megoldás, hogy feláldozd magad egy sz'r kapcsolatban. És igen, hagyd ott és keres mást. Mert ő egy bunkó, aki csak csúnyán kifog használni mindenféle téren ha hagyod.
2014. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felejtős.
2014. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha nem hagynám,hogy kihasználjon? Hanem határozott lennék vele?
2014. szept. 10. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexet akar. Hamar lapátra tesz ha nem lesz.


"de örülök,hogy VÉGRE van valakim és a menekülés a problémák elől nem megoldás. :)"


Nem menekülés, hanem józan ész.

Majd megtanulod a saját károdon ha nem hallgatsz ránk.


"VÉGRE van valakim"

Nem, nincsen. Érted?

2014. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi lett a vége?

Elküldted vagy szenvedni maradtál vele?

Nézd ha jól nézel ki lesz még sok pasid.

2014. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!