Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de nem tudom mi van vki segítene?

Figyelt kérdés
16F vagyok és ő 16L. Osztalytársak vagyunk. Nekem nagyon tetszik és sokat is beszélünk. Most valahogy nem akar vissza írni facen. Fent van de nem nézi meg amit írok neki. Eloben simabban megy az egész. Még nem hívtam el sehova, mivel beszélgetni csak pár napja kezdtünk el. Mit tanácsoltok? Hivjam el vhova? Az nem lenne túl nyomulos? Vagy mit tegyek?

2014. szept. 10. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj ne legyél beszari nem lenne egyáltalán nyomulos de itt márki is derülne mit érez ő irántad...
2014. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mégis hova hivjam el?
2014. szept. 10. 19:33
 3/3 BulmaSwan ***** válasza:
Sétálni parkba, moziba, fagyizni(mondjuk lehet nem épp a legmegfelelőbb az évszak) sütizni, libegőzni, állatkertbe.. Bárhova elhívhatod.
2014. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!