Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok amikor nagyon ki vagytok borulva?

Figyelt kérdés

Nekem a fejem felett most nagyon összecsaptak a hullámok.

Nagyon vívódom az érzéseimmel, és már testileg-lelkileg és kimerültem.

Röviden annyi, hogy van egy párkapcsolatom 2 és fél éve, úgy érzem, hogy nagyon kimerülök benne(mint például a féltékenykedésbe-hiába nem akarok az lenni, az vagyok). Közben meg egy másik srác is megtetszett, amit nem akarok. Egyszerűen már nagyon elfáradtam, úgy érzem nem akarok érezni semmit sem... Nem akarok senkit megbántani, nem akarom, hogy bárki is tetszen, csak magammal akarok foglalkozni, de nem megy. Ti, amikor ilyen negatív helyzetben vagytok, mit szoktatok csinálni?

Voltam már sétálgatni, edzek, tvzek, de semmi nem segít...


2014. szept. 10. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Meny bulizni valami haverral lazulni..nálam segített
2014. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Programozok. Az leköt. Koncentrálnom is kell és ilyenkor kizárok minden dolgot.
2014. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagdalkozom a szamurájkardommal :P
2014. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Engem a sok koncentrálás a tanulásban kötött le, de nagyon, viszont jövőre fogok egyetemre menni(most kimaradt egy évem, addig vagy dolgozok vagy tanulok), de még ígye tudom lekötni magam. Az érzéseim mostmár bezavarnak a koncentrációmba és minden másba is.

A buli jó ötlet, köszönöm. :)

2014. szept. 10. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Vidám zenéket hallgatok.

Szerintem neked most a legjobb lenne egy hét nyaralás (a srácok nélkül). Ha ezt nem teheted meg, hétvégén menj el valahová (nagyszülők, wellness, a lényeg a környezetváltozás).

2014. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiganézok a disznók alól!
2014. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagytakarítok a lakásban, ablakot tisztítok, autót mosok
2014. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.:)

A vidám zene jó ötlet, valami extravidámat kipróbálok.

A nyaralás is nagyon jó ötlet. Sajnos most nem tudom megtenni, viszont akkor a hétvégén valamilyen relaxációs napot megpróbálok tartani nélkülük.:)

A nagytakarítás se rossz, úgyis ráfér a házra. :) Köszönöm a segítő szándékokat.:)

Sajnos nincsenek disznóim, hogy azok körül takarítsak...:)

2014. szept. 10. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam az szokott bejönni, hogy igen hangos, olyan ablakrezegtető zenére főzök .

Kedvenc számok összeállítva ilyen esetekre.

A gondolataimat se hallom, a kajára koncentrálok, a szomszédok meg kibirják azt a 2-3 órát. Utána meg úgy elfáradok a főzés-éneklés-táncolásban, hogy nem marad energia az agyalásra. Aznapra levan a gond .

Sose érdekelt, de a kreatívkodás is bejött. Lakásba díszeket, ünnepekre valamit, aztán megszerettem,komolyabb dolgokba is belefogtam.

Aztán az olvasás. Egy jól kiválasztott könyv `kiemel` a valóságból.

2014. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!