Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkora torest okozott az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkora torest okozott az exem bennem, hogy nem tudok es nem is akarok ujabb kapcsolatot soha, ha szerelmes lennek valaha, akkor sem. Vissza lehet ezt csinalni?

Figyelt kérdés
6 evig jartunk, elso szerelem. Ugy megvaltozott a vegere, hogy ekkorat meg senkiben nem csalodtam soha. Az ami volt, akit szerettem teljesen megvaltozott, mintha nem is ismernem.. Es igen, mar nem is ismerem. Becsapott, atvert, teljesen mas lett kivul-belul. El sem hiszem azota sem. Senkiben nem tudok megbizni mar es nem is akarok, ha egy olyan ember, aki az eletem volt igy megszunt létezni, akkor mit varhatok a jovoben?
2014. szept. 10. 19:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, felnott és mindennek vege lett.
2014. szept. 10. 20:25
 12/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy mar tudja mit akar, és engem biztosan nem.. Addig meg persze jo voltam mindenre.
2014. szept. 10. 20:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Másik oldalról meg ha úgy veszed akkor senki se higgyen el rólad semmit senki se bízzon benned :)
2014. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!