Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az agyára mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az agyára mehetek a páromnak azzal hogy napi rendszerességgel panaszkodok neki a külsőm miatt?

Figyelt kérdés

2 es fel eve vagyunk egyutt. Az utobbi honapokba fogytam 1-2 kilot ès ìgy elég vékonynak érzem magam.( 165cm /50kg). Konkrétan a pàlcika làbszàraim és a.kicsi mellem (75/B eppen h nem nagy ràm ) zavar amire nap mint nap felhivom a baratom figyelmet es neha sirasig fajul a dolog .. persze ő közli vlm h csinos vagyok stb.. de megos megbàmul teltebb lànyokat néha . Ès sokszor ràm szol hogy egyel màr egyek màr és emiatt ugy erzem nem tetszek neki. sajnalom de semmi onbizalmam nincs :( . szerintetek ez nagyon idegesoto mit tidnek tenni?? egyszeruen kesztetest erzek h panaszkodjak neki az alakomrol ..még màs azzal kinlodik h foggyon én meg megrennek mindent 3-5 kg pluszert :( ..(amugy a genetikam is ilyen ) mit csinjak ?? :( tudom most egy hülye p*csanak hisztek akinek ez a legnagyobb gondja de nap mint.nap ez jàr az eszembe h nem vahyok eleg csinos es.mivan ha a parom se tart csinosnak csak nem akar meg bantani :(


19/L



2014. szept. 10. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút agyára mehetsz. Azzal, hogy állandóan panaszkodsz és nem látod magad szépnek, egy idő után ő sem fog annak találni.

És ha nem vagy elég csinos, akkor mi van? Mégis veled van kapcsolatban, nem másokkal. De ha tovább nyavalyogsz, tényleg ki fog rakni.


Fogadd el magad úgy, ahogy vagy.

2014. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

El tudod szúrni... Én 4 éve vagyok a párommal, 23 évesek vagyunk, én a "túlsúlyom" miatt nyavalyogtam, pedig neki tetszem és nagyon szeret.

(Egyébként "csak" a hasam nem lapos, nem elhízott vagyok)

Nyomatékosan megkért egy idő után, hogy fejezzem be, mert fáj neki, hogy szidom magam, hiszen nagyon szeret és szerinte én vagyok a legjobb nő.


Ő nagyon türelmes volt, de ideje volt leállnom a hisztivel, így azt javaslom: tartsd magadban, vagy szépen magadban dolgozz magadon, ha nem tudod magad elfogadni.:)


Sok sikert!

2014. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

idegesítő vagy,szerintem ezt te is tudod magadról



a férfiaknak nincs szüksége sajnálkozó,panaszkodó "nőkre",nekik olyan kell,akik elégedettek magukkal és nem az állandó visszaigazolást várják!

2014. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos az agyára mész, végül még megutáltatod magad vele.

Biztos csinosnak tart, ha veled él!

2014. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem tartana csinosnak, akkor nem lenne a párod. Ezért viselkedj úgy, hogy továbbra is csinosnak tartson. És legyél neki hálás, hogy ennyi ideig így kibírta melletted, mert nem biztos, hogy te így végigcsináltad volna egy fiúval, aki ennyit panaszkodik. Ja és igen, ha a párod szeret, akkor te is szeresd őt, mert ha igazán szeretsz valakit, akkor nem panaszkodsz neki, és járatod le azzal, hogy szar az ízlése. Ugye érted. Neki tetszel, és ennyi. Döntsd el melyik fontosabb, hogy neki tetszedjél, vagy hogy magadnak.
2014. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen talàn azert panaszkodok ennyit mert jol esik amikor azt "nekem nagyon csinos vagy kicsim, màs irigykedne ha ilyen vékony lenne"..ilyenkor nagyon jol esik de màsnap megint szuksegem van erre a mondatra. csak sajnos van amikor mondja hogy egyek màr tobbet ..alig eszek , ne kàvézzak stb. ilyenkor tudom h arra celoz hohgy tul vekony vagyok. egyébként szerintetek ez mennyire jo ?? a 165 cm hez 50 kg.? mennyinek kene lennem??
2014. szept. 10. 20:29
 7/13 A kérdező kommentje:
* bocsanat a mondja szo lemaradt
2014. szept. 10. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy szerintünk mennyi jó, mert te úgysem fogod elhinni :)


Egyébként tipikus női viselkedés, hogy siránkozol csak azért, hogy halld, hogy tetszel neki.

De a pasik nem így működnek. Meg fogja unni, és lecserél.

2014. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

lehet csak a hasadra és a karodra híznál,és ugyanúgy lapos lennél-szóval nem lehet megmondani, mennyi lenne az ideális!


vagy megbékélsz magaddal, vagy hisztizel tovább,esetleg hízol/lefogysz mégjobban

2014. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mivel férfiból van ezért mindig megfogja bámulni a csajokat,alkatól függetlenül.

a másik hogy 1-2 kiló nem igazán látszik meg egy normális emberen,5-6 már inkább. ezt vissza lehet hízni,azzal,hogy ülsz és zabálsz.táplálék kiegészítőket szedsz,vitamin izéket.

a 75/B nem kicsi,és még nőhet 2évig.

2014. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!