Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérte a kezem de összezavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezem de összezavarodtam, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Szóval, a sztori... a sztori a következő:


Májusban megismertem egy fiút a nyaralásomon. Ott sem tudtunk sok időt együtt tölteni, mert csak a vége felé akadtunk egymásba de én bevallom, ez nekem egyértelmű szerelem első látásra volt. Elsőre éreztem hogy ő nagyon különleges és így is van. Nagyon, rettentően hasonlóak vagyunk szinte mindenben ugyanaz az ízlésünk, ugyanúgy gondolkodunk stb. Ezt ő is észrevette, de elején úgy éreztem nem mutat kellő érdeklődést felém. Aztán persze ez változott...

Aztán mindketten hazamentünk és hát ő több ezer kilométerre lakik tőlem, de napi szinten beszélünk.

Nemrég vallotta be hogy nagyon hiányzom neki és nem bírja már sokáig ha nem láthat, így meglátogat. Szóval most úgy van hogy jövő héten valamikor jön...

De aztán egyik nap látom hogy írt facebookon, és egy képet küldött... ami egy gyűrű volt a szokásos kis dobozkában én meg csak pislogtam. Kérdeztem nagy naívan hogy mondjak véleményt, hogy jó-e, vagy miért küldte el?! Erre felhívott, és mondta hogy tudja hogy így nem illik de nem bír tovább várni, muszáj hogy most lássam, mert abban a pillanatban vette, és szeretne már ünnepelni amikor találkozunk. És persze feltette a kérdést.. én meg konkrétan sokkot kaptam még most se tértem magamhoz. Hát közöltem vele hogy ezt nem értem és hogy napoljuk a beszélgetést és lehet hülyén reagáltam le, de letettem, és azóta nem reagálok a hívásaira sem.


Szóval, most mégis ez mi a fene?

Eljegyez egy lányt, akit eleve alig ismer három hónapja, de csak egyszer találkozott vele... és még ha szerelmes is belém, akkor is, ezt annyira váratlan és átgondolatlan döntésnek tartom... Talán csak azért mert nem értem, hogy miért csinált ilyet. Eleve baromi messze élünk egymástól, félévente talán egyszer tudnánk találkozni... megéri ez?

A másik meg, hogy én még csak 16 vagyok (17 egy hónap múlva). Persze normális esetben a véleményem az, hogy a kor nem számít, még eljegyzés terén sem, de azért jelen esetben említésre méltó...

Elképzelni nem tudom hogy mi lehet ezzel a célja viszont hülyén érzem magam, már csak amiatt is hogy nem tudom mit mondjak most vagy mi legyen...


Kérlek írjátok le a véleményeteket mert kétségbe vagyok esve!

Köszönöm.



2014. szept. 11. 00:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez a fiú beteg, nincs agya, vagy egyszerűen csak gyerek.
2014. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg Neki, hogy ezt még nagyon elhamarkodottnak tartod, de Vele tervezel a jövőben és ha ezt a kérdést majd felteszi Neked mondjuk 20-22 éves korodban, akkor igent fogsz mondani! :) Először is ha annyira szeretitek egymást, meg kellene oldani azt, hogy ne félévente, hanem mondjuk heti szinten találkozzatok vagy max 2 hetente! Ha ezt megoldottátok, utána jöjjön a többi, a legnagyobb baj a távolság! :)
2014. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
túl gyors, mond neki h majd 4 év múlva ha még mindig úgy érzi kérdezzen rá megint :)
2014. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sok kitartást neked! Ez nagyon komoly dolog, és örülök, hogy így gondolkodsz. Ha tényleg szeret megtudja érteni, hogy neked ez korai.

Ne hagyd kétejek között, valami jelet adj neki, hogy élsz, létezel. Mindenképp megkellene a dolgot beszélnetek. És bár mindenki máshogy fejezi ki az érzéseit, az elszántságát, máshogy mutatja ki, de ez valóban sok lehetett :(

2014. szept. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen ezt rettentő korainak tartom még akkor.is ha nagyon szeretem és már most ki merném jelenteni hogy szìvesen élném le vele az egész életemet...

Az a baj félek bármit.is írni neki... Nem is tudom hogy mit kellene... Ő választ vár de attól tartok nem azt amit én fogok neki adni.

2014. szept. 11. 00:51
 6/16 A kérdező kommentje:

#1: nem gyerek már, 23 éves

:)

2014. szept. 11. 00:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt írd, amit gondolsz és ne azt, amit ő hallani akar, mert abból csak bántódás lesz! Legyél Vele őszinte, de légy vele pozitív :)
2014. szept. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
"azóta nem reagálok a hívásaira sem" Gratulálok!Ez aztán a megoldás!
2014. szept. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindketten gyerekek vagytok még. Ő facebookon kéri meg a kezed, te meg nem veszed fel a telefont, ez aztán a felnőttes viselkedés mindkettőtök részéről.

Ha azt érted, vele akarsz élni, akkor min hezitálsz, ezt sem értem...

Ebből így bármi lehet..összeköltöztök, szakítotok 2 hónap múlva, mert nem bírod a lábszagát vagy ritkán mos fogat vagy állandóan fingik ebéd közben, nyálazza a párnát, merevedési zavarai vannak, eltérőek a szexuális igényeitek, stb. Lehet belőle happy end is, mert megtaláltad életed szerelmét és hurrá...

Már az elég nevetséges, hogy életed egyik legfontosabb döntésében idegenektől kérsz segítséget egy fórumon, nem gondolod?

2014. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem Kedves utolso, nem gondolom hogy az nevetséges, ha kíváncsi vagyok más emberek véleményére. Az, hogy idegenek, nem oszt nem szoroz. MÀS emberek. Talán máshogy látják a dolgokat mint én és lehet hogy ezzel én is megvilágosodom a megoldást illetően - mert ha elolvastad rájössz, hogy nem szándékozom igent mondani tehát nem abban kérem ki mások véleményét hogy összekössem-e az èletem valakivel vagy ne.
2014. szept. 11. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!