Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérte a kezem de összezavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezem de összezavarodtam, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Szóval, a sztori... a sztori a következő:


Májusban megismertem egy fiút a nyaralásomon. Ott sem tudtunk sok időt együtt tölteni, mert csak a vége felé akadtunk egymásba de én bevallom, ez nekem egyértelmű szerelem első látásra volt. Elsőre éreztem hogy ő nagyon különleges és így is van. Nagyon, rettentően hasonlóak vagyunk szinte mindenben ugyanaz az ízlésünk, ugyanúgy gondolkodunk stb. Ezt ő is észrevette, de elején úgy éreztem nem mutat kellő érdeklődést felém. Aztán persze ez változott...

Aztán mindketten hazamentünk és hát ő több ezer kilométerre lakik tőlem, de napi szinten beszélünk.

Nemrég vallotta be hogy nagyon hiányzom neki és nem bírja már sokáig ha nem láthat, így meglátogat. Szóval most úgy van hogy jövő héten valamikor jön...

De aztán egyik nap látom hogy írt facebookon, és egy képet küldött... ami egy gyűrű volt a szokásos kis dobozkában én meg csak pislogtam. Kérdeztem nagy naívan hogy mondjak véleményt, hogy jó-e, vagy miért küldte el?! Erre felhívott, és mondta hogy tudja hogy így nem illik de nem bír tovább várni, muszáj hogy most lássam, mert abban a pillanatban vette, és szeretne már ünnepelni amikor találkozunk. És persze feltette a kérdést.. én meg konkrétan sokkot kaptam még most se tértem magamhoz. Hát közöltem vele hogy ezt nem értem és hogy napoljuk a beszélgetést és lehet hülyén reagáltam le, de letettem, és azóta nem reagálok a hívásaira sem.


Szóval, most mégis ez mi a fene?

Eljegyez egy lányt, akit eleve alig ismer három hónapja, de csak egyszer találkozott vele... és még ha szerelmes is belém, akkor is, ezt annyira váratlan és átgondolatlan döntésnek tartom... Talán csak azért mert nem értem, hogy miért csinált ilyet. Eleve baromi messze élünk egymástól, félévente talán egyszer tudnánk találkozni... megéri ez?

A másik meg, hogy én még csak 16 vagyok (17 egy hónap múlva). Persze normális esetben a véleményem az, hogy a kor nem számít, még eljegyzés terén sem, de azért jelen esetben említésre méltó...

Elképzelni nem tudom hogy mi lehet ezzel a célja viszont hülyén érzem magam, már csak amiatt is hogy nem tudom mit mondjak most vagy mi legyen...


Kérlek írjátok le a véleményeteket mert kétségbe vagyok esve!

Köszönöm.



2014. szept. 11. 00:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ja és igen.... Gyerekes ha.nem veszem fel a telefont. Lehet. De akkor rengeteg gyerekes felnőtt is van akik nem 16 évesek.....

Nem veszem fel a telefont mert nem tudnék mit mondani. Át kell gondolnom mert nem akarom megbántani. Szerintem ez azért.nem olyan gyerekes.

2014. szept. 11. 09:46
 12/16 anonim ***** válasza:

Attól lesz valaki felnőtt, hogy tisztában van azzal, hogy a tetteinek milyen következményei vannak. Annak szerinted milyen hatása lehet a kapcsolatotokra, hogy arra sem vagy képes, hogy felvedd a telefont? Lehet, hogy csak poénnak szánta, de a reakciódtól úgy megrémül, hogy soha többé nem fog keresni.

Egy kislány vagy még, nem való neked komoly kapcsolat, ha egy ilyen helyzettel sem tudsz mit kezdeni.

2014. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy komolyan gondolja, de lehet, hogy naivnak gondol: megkérem most a kezét, hogyha találkozunk, akkor egy romantikus estét eltölthessek vele.

Engem egy srác azzal hitegetett, hogy összeköltözünk, mondjuk ez abban a szituációban elég átlátszó volt, korábban is mondta, akkor hihető volt.

Most keresd fel a srácot (faceen, telefonon, bárhol). Kérj tőle bocsánatot. Mondd, hogy hirtelen nem is tudtál mit kezdeni a helyzettel, annyira meglepődtél. Majd, ha találkoztok megbeszélitek.

Lehet, hogy komolyan gondolja, akkor gratulálok, de azért óvatosan ;)

2014. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13: köszönöm a hasznos véleményedet és tanácsodat. :)

Akkor mindenképpen írok neki... Nem szeretném elveszíteni, csak én is megijedtem ... Ő az első komoly barátom és nem számítottam ilyesmire.

#12: bocs hogy 16 évesen nem tudok lekezelni egy eljegyzést.:) te biztosan le tudtad volna. Csak én vagyok ilyen éretlen.:)

2014. szept. 11. 14:54
 15/16 anonim ***** válasza:

Pont erre írom, hogy gyerek vagy!

Ennyi, nincs ezen mit szépíteni, gyerek vagy, sok víznek le kell még folynia a Dunán, hogy felnőtt legyél.

2014. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Van még időm szerintem felnőtté válni.
2014. szept. 11. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!