Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal szerdára terveztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szerdára terveztük az első együtt létet. De tegnap megjött. Tudok valamit tenni hogy elmuljon addigra?

Figyelt kérdés

bármilyen tanács jöhet, hallottam már paradicsomról, citromléről, alkohol, görcsoldó, c vitamin, meleg vízes borogatás. tapasztalatok?

vagy úgy is lehet ha megvan?

17/L



2014. aug. 17. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Hát az elsőt ne akkor csináljátok, amikor megvan neked, napoljátok el, és kész!!
2014. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak undi. Előbb nem tudod elmulasztani, késleltetni lehet a fent emlegetett szerekkel. Nagyon nem tudsz semmit, pettingeljetek, elégítsd ki szájjal.
2014. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat, nagyon ritkán találkozunk. Most szeretnénk.
2014. aug. 17. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:

ennyire fontos neked az első szex? közlöm veled nem biztos, hogy egy hú de nagyon jó lesz ám, pláne ha meg van tervezve...ennek random kéne jönnie, nem pedig kitervezve, de te tudod..

amúgy meg ennyire ne legyél már igénytelen, hogy menstruálás közben akarj lefeküdni vele...azért legyen már benned valamennyi tartás, mond meg neki, hogy ez van, aztán napoljátok el...úristen...

2014. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elnapolás


ha eddig tudott várni akkor nem hiszem h kiakadna

ha normális akkor megéri


am nálam is ez volt tegnap este a buktató :-D

ez valami ragály lehet :-D

2014. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Görcsoldót ne vegyél be mert attól pont hogy tovább tart.

Nekem hamarabb elmúlik ha sokat mozgok.

2014. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet úgy is, ha megvan, de szerintem nem rögtön elsőre kellene úgy kipróbálni. Szerintem várjatok még türelemmel amíg minden klappol
2014. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!