Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha újrakezdtük a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újrakezdtük a kapcsolatot én is adjak bele mindent?

Figyelt kérdés

Két hete szakítottam a barátnőmmel mert a viselkedése miatt kiszerettem belőle (nem teljesen) de ő nem akart szakítani így abban maradtunk,hogy megpróbáljuk újra és változtatni fog, így elölről kezdtük és gondoltam én is újra beleadok mindent mert az utóbbi időben már nem írtam neki semmi kedveset,nem ölelgettem vagy puszilgattam, a csókot és a búcsúöleléseket is 3-4 másodpercekkel letudtam (korábban akár 2-3 percig is tartott vagy tovább) és most újra azt mutatom felé,hogy nagyon szeretem bár ez nem teljesen őszinte mert még most sem szeretem annyira mint a kapcsolatunk csúcsán, de a szakítás előtthöz képest már jobban, viszont úgy érzem,hogy most "megnyugodott" és kezd minden olyan lenni mint régen volt, tehát nem lesz ez így jó.

Gondoltam rá,hogy visszaveszek a túlzott érzelemkimutatásból, de legutóbb sem vette észre ebből,hogy baj van és most sem venné észre, de talán csak annyira kéne kimutatnom a szeretetemet mint amennyire valójában szeretem?Mert én azért adtam bele mindent,hogy lássa,hogy részemről működhet tovább még akkor is ha én szakítottam, és ne gondolja,hogy én csak erőltetem, de úgy látszik ez nem jó,mert benne ez azt az érzést kelti,hogy akkor minden oké és mehet minden a régi kerékvágában.


2014. szept. 12. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jó ha megjátszod magadat. Légy őszinte. Inkább okozz most fájdalmat neki, mint később gyógyíthatatlan sebet.
2014. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira mutasd ki, hogy szereted, amennyire valójában szereted. Akkor észre veszi, hogy neki is kell valamit tennie a dologért. Mert így azt hiszi, hogy minden rendben van akkor is, ha a kisujját nem mozdítja (miből tudná, hogy valami nincs rendben).
2014. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor most eljött az ideje,hogy őszinte légy hozzá.Ennek így nincs sok értelme,ezt te is érzed.
2014. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!