Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő nő hűséges, kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nő hűséges, kedves, megértő a párjához, akkor az miért szakít vele, miért hagyja ott, ha problémák nem voltak közöttük?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de engem nagyon hamar elhagynak a férfiak. 2 hónapig tartott a hosszabb kapcsolatom. Egy pasim nem is éreztette velem hogy probléma lenne velem, azt mondta jól érzi magát velem, aztán mégis ott hagyott. Aztán ez a pasi már egy éve jár egy másik lánnyal.
2014. szept. 12. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos kétféle hűség van.

Az elvi amiben mindenki hisz, hogy majd minden szép és jó, nuku szex mással, stb... a lányregények világa, meg a filmek, amik ugye véget érnek azzal, hogy a két szerelmes "boldogan él míg meg nem hal"


És van a gyakorlati. Amikor nem hagyják e la másikat akármi történik. Utóbbiból lesz a 30-40-50 éves házasság.


Ha megfigyeled mindenki megértő, kedves, és hűséges (a no szex mással értelemben) aztán X idő múlva valamiért rendszeresen szakítanak. Akkor valóban hűséges volt a másikhoz? Nyilván nem.


Van egy ilyen gondolati törés a fejekben. Nem tudják értik, hogy a hűség azt jelenti, hogy a másikat nem hagyom el, mert ő az én párom és kész. Ez a gondolatiság hiányzik

2014. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 viktorvarga ***** válasza:
vagy megdugtak 100 an vagy nemvagy szép.így gyorsba ezjutott eszembe..
2014. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy valami hianyzik neki, amit a veled valo kapcsolat alatt nem erez,valami erzes, ami nem leirhato, vagy a szex nem az igazi, vagy untatod. Majd talalsz olyan tarsat akivel jol kijossz, meg idaig nem azzal akadtal ossze akihez jol passzolnal.
2014. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért lehet, mert alapvetően nagy a szeretetigényed, nagyon szeretetéhes vagy és ezért sok mindent bevállalsz a kapcsolatban. Ergo nagyon odadobod magad nekik úgy, hogy nem küzdhetnek kicsit érted, nem érzik magukban a férfiúi dominanciát. A férfinek szüksége van arra, hogy megküzdjön egy nő szerelméért, szeretetéért. Persze akkor van csak értelme szerintem, ha ez valahol viszonozva van, nem csak elvárva. :) Szóval hagyd, hogy kicsit hiányozz nekik, hogy kicsit akarjanak ők is tenni a kapcsolatért.
2014. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le még senkivel. De fel sem hozta a témát. Pedig éreztette velem hogy vonzódik hozzám.
2014. szept. 12. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt szerelmes beléd.
2014. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!