Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Férfiak! Mit éreznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Mit éreznétek, ha kiderülne a barátnőtökről, hogy luxusprosti volt? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Luxusprosti, kitartott, ribi, stb. Sok mindennek mondtak már, de a lényeg ugyanaz. Pénzt, drága ajándékokat, külföldi utakat kaptam tehetős férfiaktól.

Élveztem a dolgot, mert válogathattam közülük, csak olyannal voltam, akihez tényleg vonzódtam, az anyagi része már csak "ráadás" volt.

De ennek már vége és van egy barátom, akit nagyon szeretek, ez az első igazi párkapcsolatom. Igazából miatta változtam meg évekkel ezelőtt, ő miatta döntöttem el, hogy soha nem leszek szerelmes, elég nagyot csalódtam akkoriban... Viszont történt, ami történt, most együtt vagyunk, de ő nincs tisztában a korábbi életemmel.

Csak lehet, hogy most ez mind kiderül.


2014. szept. 12. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Figyelj a kapcsolatok elején jobb tisztázni, ha zűrös a múlt. Esetleg ne így tálald, hanem, hogy voltál régebben olyan férfiakkal is, akikbe szerelmes voltál, de a pénzük is kifejezetten érdekelt. L
2014. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát, nem gyenge kérdés. Úgy lennél nyugodtabb, ha kitálalnál vagy így jobb?
2014. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Valahogy megint nem sikerült igazra a történeted :D
2014. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Orsy070 ***** válasza:
Mond el fontos az oszinteseg egy kapcsolat alapja hogy oszintenek kell lenni. Mert ne ertene meg csak lehet kis ido kell hogymegemesze a dolgokat. de ha komolyan szeret megkellene ertse.
2014. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem furcsa neki, hogy nem dolgozol és gazdag vagy?
2014. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mondd el neki.
2014. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Manapság mindenki,aki a testéből él,az már "luxusprost"-nak hívják,holott a negyede se az igazából.

Ne vedd magadra.


Nem tudom,őszintén.

Függne attól is,hogy miért,hogy meddig,hogy még mindig stb.

2014. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nekem így egyértelműen jobb, mert ő úgy tudja, hogy nekem ő az első...

Ami lényegében igaz is, csak nem épp úgy, ahogy ő gondolja. Mert rajta kívül sosem szerettem senkit, csak éppen voltam másokkal is együtt.

Viszont most sajnos esély van arra, hogy ez kiderül és esetleg jobb lenne, ha tőlem tudná meg, nem mástól.

2014. szept. 12. 22:14
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de szerintem mondd el a barátodnak minél előbb! Ez így tiszta. Nagyon fájna neki, ha csak hónapokkal, évekkel később derülne ki a múltad.
2014. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, de így nem tudok dönteni, hogy nem voltam az.
2014. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!