Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt értitek? Miért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt értitek? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Az exem amíg együtt voltunk is piszkált mindig valami miatt hogy ilyen vagyok olyan vagyok stb. Szakítottunk ennek már több éve. Már van barátnője aki elmondása szerint tökéletes őt soha nem piszkálja. Megkérdeztem tőle hogy minek keresett meg? Azt mondta velem voltak nagy érzelmek. De sokat veszekedtünk és nagyon rossz volt. Ellenben a mostani kapcsolata nagyon jó. Nem tudom miért nem akad már le rólam örüljön akkor a tökéletes kapcsolatának.
2014. júl. 7. 22:20
 1/3 anonim válasza:
mert nem tökéletes a csaj, csak arra kell neki, hogy elterelje rólad a saját figyelmét:) szeret téged :*
2014. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ő komolyan gondolja a csajjal. Azt mondja minden tökéletes csak nincsenek nagy érzelmek. Nálunk voltak de sok veszekedés is. Mondja most mennyivel nyugodtabb.
2014. júl. 7. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ebből csak annyi jött le, hogy a csajt annyira nem szereti, unalmas neki és ugyanolyan gyerekes piszkálódós maradt mint amilyen veled volt. Az okát nem értem, de a helyedben nem is lennék rá kíváncsi.
2014. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!