Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem érti meg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érti meg és megharagszik rám ti értitek?

Figyelt kérdés

több mint másfél éve vagyunk együtt 6 hónap után összeköltöztünk általában (vagy is mindig ritka ha nem) és 24/7-ben mindig együtt vagyunk én nagyon szeretem őt (ő is engem) a szüleim házában lakunk egyelőre (mert jó nagy is :D)


na de néha szeretnék kicsit magamba lenni úgy félrehúzódni mindentől filmezni magamban vagy csak úgy lenni

Nálunk nagyon fontos az őszinteség mindent elmondunk a másiknak és megbeszéljük (sokszor veszekedünk is mert mindketten erős jellemek vagyunk, mondjuk ez engem sokszor frusztrál is és már néha előtte rosszul érzem magam mielőtt felhoznám a témát mert tudom mi lesz :S)


és amikor felhozom a témát hogy mi lenne ha most hazamenne egy kicsit (mármint a szüleihez) akkor jön azzal hogy én már biztos nem szeretem mert nem akarok vele lenni meg hogy ő sose érez úgy hogy egyedül szeretne lenni meg hogy szerinte aki szeret valakit az sose akar egyedül lenni.... meg azt is mondta hogy mi lesz akkor ha már gyerekeink lesznek saját családunk házunk....


én 21 vagyok ő 20


mit gondoltok?


2014. máj. 30. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon korai volt, 19-20 évesen összeköltözöl a pasiddal? Ezzel nyomtatok egy pecsétet arra h nem lesz hosszú életű. Most ugye nincs magánéleted pedig egy ilyen korú csajnak sőt a pasinak is kell még magánélet.... Főleg ha szülői házban vagytok. Gondoljátok át...
2014. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kicsit igaza van. Mi az már,hogy elküldöd otthonról a szüleihez? Majd megy mikor akar...

Meg lehet ezt úgy is oldani,hogy te bent leszel a hálóban ő addig kaját csinál vagy fordítva.

2014. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kis zsarnok a barátod :) ha neked kell egy szusszanás egyedül az teljesen normális... akkor is van egy embernek magán élete, ha házas. Vele van a probléma egy embert nem birtokolni kell hanem szeretni.
2014. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ez nagyon korai volt, 19-20 évesen összeköltözöl a pasiddal? Ezzel nyomtatok egy pecsétet arra h nem lesz hosszú életű. "


Én 19 évesen költöztem össze az akkori barátnőmmel, és több mind 2.5 évig tartott a kapcsolat. Persze nem örökké, de azt ki nem szarja le? Ja, és mi nem szülőkhöz költöztünk, ketten voltunk a lakásban...

2014. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pedig kéne értenie. Mindenkinek kell magával is törődnie, kell az egyedüllét.

nincsen igaza, ennek semmi köze a szerelemhez. Kell kicsi egyedüllét. Mi ilyenkor csináljuk, hogy ő barátnőzik, piacozik, én lemegyek a lőtérre 1 v. 2 napra (épp mekkora a lövész találkozó), vagy ő elvonul az ágyban a tabletjével játszik én meg az xbox-on. Szinte egyedül vagyunk, egy fedél alatt. Kell ilyen.

Nem tudom, hogy ez mennyire működhet nálatok, és az sem mindegy, hogy mennyi időre küldöd haza :) Mert ha mondjuk 1 hétre hazazavarod, mert egyedül akarsz lenni, az más, mint ha mondjuk "látogasd meg anyukádat, este érj haza" dolog :)

2014. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azt gondolom erről, h ezért kell 19-20 évesen még CSAK járni!!!! nem pedig összeköltözni. az ráér majd 25-30 évesen is, amikor már érettebbek lesztek, és nem veszekedtek olyan marhaságon, hogy valakinek magányra van szüksége, mert az normális dolog lesz.
2014. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Korai volt még az összeköltözés és nem a korotok miatt, hanem azért, mert nem vagy még kész rá és gyerekesen fogod fel az egészet.


Ha most már ő is ott lakik, akkor nem küldheted egyszerűen csak úgy el, mert éppen nincs kedved hozzá.

Még így is furcsa a viselkedésedésed, hogy a te szüleidnél laktok. De mi lenne, vagy mi lesz, ha külön költöztök egy közös lakásba, vagy albérletbe? Akkor is elzavarod a saját lakásából, hogy most már menjen haza a szüleihez, mert te el akarsz vonulni?


Meg kell tanulnotok az együttélés keretein belül kialakítani a saját kis tereteket, intim szférátokat és tiszteletben tartani a másikét. Nőj fel!


36/N

2014. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es.

Akkor igazam van. Nem maradtatok együtt. És ez a lényeg!

2014. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt mondom hogy menjen haza 1 hétre hanem pl egy napra és akkor másnap visszajön


de tényleg apró dolgokon is szoktunk veszekedni amit nem is értek pl van hogy ő úgy látja ha véleményt alkotok valamiről túl akarom szárnyalni az ő véleményét vagy csak degradálni és szerinte azért mert erőszakosan rá akarom kényszeríteni a véleményem pedig csak érvekkel támasztom alá

2014. máj. 30. 14:23
 10/12 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem a párod messze túl éretlen egy ilyen kapcsolathoz, de te is, ha belemész a kicsinyes vitáiba. Szerintem akit szeretsz azt szereted, és azt akarod hogy boldog legyen, nem pedig önző módon kihasználod.

24F

2014. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!