Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom. Biztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom. Biztos, hogy nem fogja megtudni senkitől. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kapcsolatom... Eddig hűséges voltam (ami korábban nem volt jellemző rám), de most nem bírtam tovább és megcsaltam. Azt hittem, csak \\\\\\\'egy éjszakás kaland\\\\\\\' lesz, de azóta is találkozgatunk néha. Nem érzek a fiú iránt semmit (csak testi vonzalom), a barátomat szeretem. Elmondjam neki, hogy megcsaltam, ha teljesen biztos, hogy nem fogja megtudni?
2008. aug. 8. 21:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem el kell mondanod neki, olyan nincs hogy biztos.

és milyen dolog az hogy már nem bírtad tovább??

ez nem így működik változz vagy az ilyenekért megutálnak téged.

2008. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Amúgy (bár nem hiszem, hogy számít) 16 éves vagyok.
2008. aug. 8. 21:12
 3/29 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szemét dolog:(:S De ilyen az alap természetem. Imádom a pasikat, ha bókolnak nekem, és ha tudom, hogy tetszem nekik...
2008. aug. 8. 21:14
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha még mindketten ilyen fiatalok vagytok, akkor inkább ne keress tartós kapcsolatot. Arra ráérsz még. Nem értem, miért nem elég neked a barátod? Iránta nem érzel testi vonzalmat? Ha igen, minek a másik? Ne sértődj meg, de az ilyen lányokat szokták kurváknak nevezni. Bocsi
2008. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Látom már milyen foglalkozást fogsz választani...
2008. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

De a barátom iránt is. Vele is jó és szép minden.

És azt hiszem nem pénzért csinálom, szóval ennyit a kurvaságról...köszönööm.

2008. aug. 8. 21:20
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

mekkora egy k***a vagy már elnézést a szóhasználatért de azér mégis most azt várod tőlünk hogy most mégis mondjuk elneked azt .hogy mond el azt a barátodnak hogy megcsaltad?

ha ennyi becsület nincsen benned hogy elmondjad hát gratulálok!! nem sértegetni akarlak de azért mégis érted.. mond el és kész!ugyis szakitani fog veled ha van esze ha meg nem igy járt..sajnálom a fiút

2008. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak arra mondják, aki pénzért csinálja, hanem aki mindenkivel,aki rámosolyog. Ezen nem megsértődnöd kell, hanem elgondolkodnod. Mit fognak rólad gondolni a pasik, ha tudják, hogy elmész mindenkivel, aki szépeket mond neked?? A pasid meg lehet, hogy egy rendes srác. te meg foglalod, ahelyett, hogy lehetőséget hagynál egy rendes lánynak, hogy összejöjjön vele.
2008. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Értsétek meg, csak azért nem akarom elmondani, hogy ne fájjon neki... Az nem érdekel ha nekem rossz, de nem akartam őt megbántani. (Tudom...akkor meg miért csináltam?!)
2008. aug. 8. 21:29
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a barátom is kifogott ilyen csajt, aki csalta orrba szájba és teljesen leamortizálta. Pedig egy baromira rendes pasi, csak naív szegény. Remélem a te barátod nem jár így.
2008. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!