Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokat kérek?

Figyelt kérdés
A párom az egyhetes szabadsága alatt semmit nem csinált itthon! Egész héten tűrtem, nyeltem, de ma már nagyon kiakadtam, és leüvöltöttem jó alaposan a fejét. Nem értem először is, hogy miért kellett az egész rohadt szabadságát az én lakásomban eltöltenie. Van neki ugyanis saját albérlete (tőlem költözött oda 2 hónapja kb.), de kényelmesebb volt nálam (az a hely egy hajléktalanszálló, alig van ott, és csomó pénzt fizet ráadásul érte, és hiába jártatom a számat, hogy keressen olcsóbbat). 1-2 nap előfordult, hogy úgy jöttem haza, hogy csinált kaját, de hát ez a minimum, végtére is neki is ennie kellett valamit. Meg amúgy nem az az önállótlan típus, minden tekintetben fenn tudja magát tartani, csak baromira be tud lustulni. Ettől eltekintve minden rohadt délelőtt játszott és sorozatot nézett, mikor hazaértem, még az üzeneteimet se tudtam megnézni, csak a telefonról, mert ő neki most az volt kényelmes, hogy az én gépem előtt dögöljön. Még most is elmondhatatlanul mérges vagyok. Lett volna a lakásban is egy csomó munka, amit csak a segítségével tudtam volna megcsinálni... Kedden elvitt pizzázni, de ennyi. Ennyi volt az egész hetes törődése, konkrétan 1-szer szexeltünk. Pedig máskor az a kifogás, hogy fáááradt a meló miatt. Én próbáltam megértő lenni, tudom, milyen, amikor már az utolsó energiáit is beleölte vmibe az ember, és kellene egy kis feltöltődés, ezért az elején még noszogattam is, hogy lustuljon csak, majd én bevásárolok, meg hogy játsszon csak, majd én megcsinálom ezt meg azt. De az, hogy a mai nap folyamán én 3 félét főzök, ő meg még mindig csak a gép előtt ül, az felfoghatatlan. Annyira összevesztünk, hogy le is lépett, de egyáltalán nem hiányzik. Nem is akarom, hogy visszajöjjön szerintem a mai napra, mert rengeteg volt belőle. Amikor csak hazaértem, ő itt volt, vagy a budit foglalta be, vagy a gépet, vagy a konyhában volt útban. Amúgy az is probléma, hogy nálam még folyamatban van a tv beköttetése, és a gépen kívül mással tényleg nehezen köti le magát az ember, bár ő nem is nagyon próbálkozott. Pedig van most egy tök jó könyve, amit olvas, de eszébe nem jutott, hogy leszálljon rólam, és csöndben olvasson egy sarokban pár órát. Én magam sem tudom, miért dühít ennyire ez a helyzet, de szerintem igazán segíthetett volna 1-2 dologban, vagy legalább foglalkozhatott volna velem jobban, mert amíg ő itthon játszott meg sorozatokat nézett, addig én güriztem a héten, és erre a hétvégén is (amikor végre én is pihenhetnék) képes ugyanazt eljátszani......
2014. szept. 13. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De ha zavar, miért engeded be a lakásodba?

Ha használni akarod a gépet s nem adja, dobd ki, de a konnektorból is kihúzhatod a dugót, a gép kibírja, bár nem a legjobb megoldás. Nem értelek. Miért alkalmazkodol hozzá a saját személyes életteredben is?

Ha kell a segítsége, mondd meg neki, beszéld meg vele...


S ha nem megfelelő a segítőkészsége s egész személyisége, ne legyél vele. Megváltoztatni úgyse igen fogod.

2014. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Megint elolvastam. Semmit nem írtál arról, hogy mi volt a reakciója, amikor szóltál neki, már ha szóltál, mert ebben se vagyok biztos. Ez nem úgy működik, hogy Te reméled, hogy majd megcsinál valamit meg nem csinál valamit, de nem szólsz, ő persze csinál, amit akarsz, Benned pedig gyűlik a harag... Kommunikáció, sokak szerint az emberi kapcsolatok alapja!
2014. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idegesít, nem is szereted már, lusta volt, csak bosszantott végig. Szerintem ideje lezárni a kapcsolatot.
2014. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem fura, hogy a párodnak nevezed, de elméletileg külön laktok. A saját albérletét miből fizeti, ha csak nálad lopja a napot?
2014. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elején biztattad, hogy pihenjen. Arra is biztattad és elmondtad neki, hogy konkrétan mit segítsen?
2014. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
"Én magam sem tudom, miért dühít ennyire ez a helyzet,".... dehogynem tudod, most már nagyon is jól tudod, hogy vele nem lehet tovább folytatni a dolgot, eddig csak érezted, most már tudod.
2014. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nehéz kinyitni az embernek a száját és leülni megbeszélni a másikkal a problémát! Én a kapcsolatunk elején csináltam ezt, hogy nem szóltam, csak gyülemlett, gyülemlett bennem, aztán egyszer csak kifakadtam, ő meg csak nézett, mert ő nem hitte, hogy ez meg az zavar engem, egyébként változtatott volna rajta. Éppen egy hullámvölgyből keveredtünk ki a napokban a barátommal, mert Ő semmit sem akart velem megbeszélni, csak ordítozott velem az elmúlt hónapokban, ha valamit szerettem volna Vele megbeszélni, ezt én is veszekedéssel reagáltam le! Megelégeltem, így egyre lejjebb süllyedtünk és a szakítást is felhoztuk! Leültettem, mondtam, hogy most ne legyünk felületesek, beszéljünk át mindent, ami bánt minket és próbáljunk higgadtak maradni, mert nagyon elfajult a dolog és nagyon-nagyon átrágtuk magunkat a dolgainkon, Ő félreértett engem, azért voltak a problémák! Ez kb. 1-2 órát vett igénybe! Most kb. egy hete nem volt még egy veszekedésünk se, pedig naponta ócsároltuk egymást! Nem tudom fog-e működni sokáig vagy megmarad-e ez az állapot, de azt érzem egy hete, hogy nagy szükségünk volt erre a beszélgetésre, mert elbeszéltünk egymás mellett sokszor és félreértettük a másikat. Így, hogy sikerült ezt áthámoznunk, a kapcsolatunk jobb lett, úgyhogy szerintem beszéld át Vele szépen, csendben, veszekedés nélkül, ha ő haragos is lesz, maradj higgadt, én is ezt vetettem be és Ő is lecsillapodott! :)
2014. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!