Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Egy ideje már játsszuk ezt a barátság extrákkal dolgot.pár hete összevesztünk megint és valamelyik nap rám írt. kedves volt

taliztunk

beszélgettünk

megakart csókolni de nem engedtem

könyörgött

és akkor elmondtam neki hogy én nem akarom ezt újra..mert nekem fog fájni

és akkor

azt mondja: hogy ő kedvel engem,de most nem akar kapcsolatot,és ha összeveszünk ő mindig irni fog mert valamiért kötödik hozzám,és ezért féltékeny és nézi meg az üzieimet ha talizunk,és hogy kitudja lehet pár év múlva engemm fog elvenni feleségül,de most ő 21 éves én 17 élvezzük egymás társaságát,ne agyaljunk.

Annyira azt érzem,hogy ez nem igaz és csak egy biztos pontot lát bennem.



2014. szept. 13. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az exemmel is hasonló a helyzet. Csak nálunk bonyolultabb a szitu. Szóval, ha ezen a szinten van a dolog és kötődtök egymáshoz ez már jó. Képlékeny a dolog, egyelőre szabad szeretne lenni, de idővel biztos többet fog érezni, ha ennyire ragaszkodik hozzád. a féltékenység még egy jel, hogy többet érez irántad. Szerintem össze fogtok jönni.
2014. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.Kapcsolat nélkül az ember semmi.

A lelketek kötődik egymáshoz.

Nem "agyalni" kell ezen,hanem megpróbálni,megismerni egymást.

Az benne van a pakliban,hogy az életben vannak fájdalmas dolgok és helyzetek,de ha meg sem próbáljátok,utána már lehet bánkódni.

Én azt javaslom,ha tényleg éreztek egymás iránt valamit,akkor üljetek le beszéljétek meg ki mit és hogyan érez a másik iránt.

Ha előre félsz a fájdalomtól,akkor mi lesz veled az életben?? Pozitívan próbáld meg látni a jövőt.

Állj úgy hozzá,hogy azt szeretnéd sikerüljön,és ne a fájdalmat,a rosszat lásd.

Az élet gyönyörű tud lenni,csak meg kell látnod akár azt az 1 percnyi boldogságot is benne!

2014. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!