Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 1 éven át bántalmazo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 1 éven át bántalmazott. Többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval 1éven át bántalmazott napi szinten.. Mar vagy 3hónapja véget vetettem ennek és most egy kicsit úgy érzem erőt akarok meriteni. Az érdekelne hogy melyik az a film amelyik egy házasságról szól van egy kislányuk is és a férfi veri a nőt a nő elszökik de a férj keresi stb... Vagy ehez hasonló ilyen filmeket írnátok?
2014. szept. 13. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azt a barmot felkelet volna jelentsd es a rendoroktol kerj napi 24 oras vedelmet! Inkabb nezz valami vigjatekot avval jobban fogsz jarni! :)

Es miert kellett evvel a barommal ennyi idot tolts egyutt? (Ha a kerdesre nem valaszolsz tokeletesen megertem semmi baj)

2014. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Most már elég.(fimcím) Ez pontosan erről szól.! Amugy n ugyanebbe vagyok csak már egy gyerekünk is van :( sajnos ez ilyen.
2014. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Van 2tanácsom!Mivel lelkileg sérültél ezért menj el 1.pszichológushoz,2.vegyél egy cuki kiskutyát!

Amíg a lelked sérült nincs értelme új kapcsolatba kezdenek!

Azt aki meg terrorizálják 1éven át azt a férjét meg felejtsd el!Légy erős!

2014. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, és hogy dolgozol-e?
2014. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam. Ha gondolod írj privit.


25N

2014. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!