Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Tapasztalatok?


2014. szept. 13. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Szinte kizárt. De álomnak szép. :)
2014. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A tesóm és a barátnője hat éve együtt vannak és a bátyám londonban tanul.

Ezért csak évente háromszor jön haza és ebben benne van a nyár

2014. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Buford Tannen ***** válasza:
51%
Hát én nem hiszek benne.Többször is megjártam.
2014. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak egy év..nem tűnik olyan soknak, mert addig is sok a dolgunk. és mint mondtam, engem szinte nem is érdekelne, ha addig mással is lenne, ha utána vele lehetek.
2014. szept. 13. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem fenékig tejfel. Szóval leegyszerűsítve szar. Én most is abban élek lassan 1 éve és már kezdünk eltávolodni egymástól. Személy szerint nem ajánlom de persze valakinek működőképes lehet. Ha igazán szeretitek egymást akkor 1 évig ki lehet bírni.
2014. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1 év rengeteg idő egy kapcsolatnak...

Mi 10 hónapja nem találkoztunk, tegnap még "szeretett" ma meg közölte, hogy nem szeret.

Tehát ennyi.:-) Nagyon ne éld bele magad!

2014. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 évig működött nálunk, most már együtt lakunk.
2014. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, mindenkinek más a tapasztalata. Én reménykedek. :)
2014. szept. 14. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi egy másfél együtt voltunk, amikor jött egy lehetőség és a párom elment külföldre. Egy évig volt kint, ez alatt 3x láttuk egymást, 3-4 napokra. Végig interneten beszélgettünk és néha skypoltunk, volt hogy csak hajnalban, mert akkor végzett munkában, így könnyebb volt elviselni...

Szerencse vagy sem, haza kellett jönnie, és úgy tűnik pár hónap múlva összeköltözünk.


Szerintem ahhoz komoly előzetes ismeretség és kapcsolat kialakulás kell, hogy lehessen bírni.

Igenis nehéz, főleg, ha nem tudod meddig lesztek távol. De ha megvan a kapocs a bizalom, és nem zavar be harmadik ember (vagy ellenállsz a csábításnak) akkor igenis meg lehet csinálni.

De rövid ismeretségből egyből távkapcsolatba... hülyeségnek tartom, pillanatnyi vonzalom 80%, hogy nem tart sokáig. Kevés kommunikációs lehetőséggel meg végképp.

2014. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"másfél évig" *

lemaradt az elejéről

2014. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!