Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok?

Figyelt kérdés
Kb. fel eve jarunk egyutt a baratommal,az elso par honapban tervezgettuk hogy osszekoltozunk, en nezegettem alberleteket, o mindent lemondott, en meg arrol mondtam le hogy osszekoltozzunk. Most eloallt, hogy vesz egy lakast vagy hazat es koltozzek oda, de o rendezi be, o nezi meg a lakast nekem semmiben semmi dontesem nincs. Mindent o fizet, de elbizonytalanodtam, hogy megsem kellene odakoltoznom, de akkor a kapcsolatunknak vege szakadna, az meg egyebkent jol mukodik. en 21L vagyok o 22 eves. Ilyen helyzetben mit csinalnatok?

2014. szept. 14. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az övé lesz a lakás a saját pénzéből, akkor miben akarsz te dönteni egy fél éves kapcsolatban?
2014. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha mar o ugy gondolkozik, hogy koltozzek oda, akkor abban akarnek donteni, hogy helyileg hol vegyen lakast, vagy hazat, es berendezni meg egyutt rendezzuk be, igaz o vesz meg mindent, de ha ott fogok elni, akkor legalabb egyutt rendezzuk be.
2014. szept. 14. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Eljegyeztétek egymást, össze fogtok házasodni? Ha igen, akkor talán egy picit ötletelhetsz te is, hogy hol legyen a lakás. Amennyiben nincs komoly tervetek egymással, akkor viszont egyáltalán nem.


Ha te nem adsz bele pénzt, akkor csak az övé a döntés. Ha te is beleadsz, akkor szólhatsz bele.

2014. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Orsy070 ***** válasza:
Fura a helyzet. Csak nekem tunik ugy szerintem azert akarja hogy o rendezze be meg o fizese hogyha esetleg nem menne ne kelljen nagy felhajtassal jarjon a dolog hogy ezt ez vette ezt az vette. de lehet hogy o mar elkebzelte es o igy szeretne a dolgot. szerintem attol elmehetnel vele es megmondanad hogy nem szolsz bele de menjetk egyutt. ugyis szerintem erdekelni fogja a velemenyed ugy a lakasba ugy a berendezesi dolgokba.
2014. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat azt megmondta, hogy soha eletben nem akar megnosulni, tehat mint elettarsi kapcsolat abban benne van, meg gyurut is vesz nekem amennyit akarok. De meg en sem gondolkoztam azon hogy ferjhez mennek, tehat a dolognak ez a resze meg nem esett rosszul, de ez hogy most kesz tenyek ele allitott, hogy vesz egy lakast, berendezi es koltozzek oda. Semmit nem vihetek, csak a ruhaimat..de meg szamitogepet sem.
2014. szept. 14. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiúnak nincsenek komoly tervei veled, ezért sem szeretné, hogy te bármit is eldönts a lakással kapcsolatban. Ha ez neked elfogadható, akkor mész így. Ha nem, akkor maradsz otthon.
2014. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat idaig ugy ereztem erzelmileg kozel allunk egymashoz, de most mindenkinek az a velemenye, hogy semmit nem szamitok neki. Allitolag azert venne inkabb ingatlant mert most olcsok es berelni dragabb, es allitolag azert venne, hogy egyutt lakjunk.
2014. szept. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!