Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gond ha még 17évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond ha még 17évesen nem volt nőm?

Figyelt kérdés

17éves vagyok és edig még nem volt kapcsolatom (maximum baráti) nem jártam olyan helyekre ahol lányok vannak és az iskolám is full fiú suli(darab lány sincs)

Edig ez anyira nem is zavart de egy ideje rádöbentem hogy kéne már egy lány de nagyon.

Nektek hány évesen volt az első barátnőtök? Esetleg valami tanács hogy hol és hogyan csajozak!



2014. szept. 14. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gond. Nekem 21 évesen volt az első, azelőtt szó szerint semmi nem volt. Még egy ölelés, vagy kézfogás se.
2014. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából ötven ilyen kérdést nyitnak egy nap.

Nem, az sem gond, ha 20 évesen sem volt még.

2014. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ neked gond-e.
2014. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2014. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen volt először barátnőm. Ha gondolod, akár a suliban is csajozhatsz, pl.: egyik haverod, akivel nem vagytok osztálytársak, annak az osztályából össze kell ismerkedni mindenkivel, aztán majd csak lesz valaki, ha meg nem, akkor meg más osztályban kell ismerkedni.
2014. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!