Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a gond a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés
A párommal 8 hónapja vagyunk együtt, de az utóbbi időben elég furán állunk egymáshoz. Heti 1 szex és úgy kb napi 1-2 csókról szól a dolog, minden nap találkozunk, de nagyrészt csak a mindennapi problémáink megoldása a téma. Kedves szavunk nincs sok egymáshoz, sőt az idő nagy részében szurkálódunk és oltjuk egymást.. Tehát nincs valami nagy tűz köztünk Ettől függetlenül nagyon ragaszkodunk a másikhoz és ha 1 napot is külön töltünk, akkor már kivagyunk mint a fene... Fura nekem ez az egész. Valakinek valami tipp, hogy mi lehet a gond, vagy vélemény?

2014. szept. 5. 01:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy: én 20 éves vagyok, a lány 18
2014. szept. 5. 01:58
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Házasság-szindróma:D Még nagyon fiatalok vagytok, ezt is meg kell tanulni, hogy nem minden rózsaszín, és a legnagyobb szerelemben is jönnek a szürke hétköznapok. Csak rajtatok áll.
2014. szept. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na ez a kifejezés és a válasz nagyon tetszik :D mármint igen, igazad is van, a vicces a dologban pedig az hogy ezzel a hasonlattal szoktam néha jellemezni a kapcsolatot:D mintha 20 éve házasok lennénk kb olyan... szóval igen beletaláltál a probléma forrásába, de valljuk be ha elolvasod amit irtam, tényleg picit rideg köztünk a dolog nem?:S
2014. szept. 5. 02:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, hogy körülbelül ennyi idő után már kihűlt az egész. Ezt húztuk további 8 hónapig... Maga volt a pokol. Tedd fel magadban a kérdést, hogy tudnál-e nélküle élni. Ha igen a válasz, ne nehezítsd meg a dolgod. Ha nem, akkor aranyozzátok be egymás hétköznapjait. Habár... Nem akarlak elbizonytalanítani, de én nem élném át a helyzeted. Még egyszer... És túltenném magam rajta minél hamarabb.
2014. szept. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de nagyrészt csak a mindennapi problémáink megoldása a téma"


Ez már régen bukta.

Érzelmek még csak-csak, de szerelem itt már nincs.

2014. szept. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én majdnem 6 éve vagyok együtt a barátommal, 23 évesek vagyunk. nekünk is vannak időszakosan olyanjaink, hogy nagyon csúnyán beszélünk egymással, de inkább csak poénszinten, viszont tényleg már-már azt játsszuk, ki tud primitívebb lenni a másiknál, és nevetünk nagy értelmesen azon, milyen gáz lenne, ha komolyan mondanánk egymásnak ilyeneket. Pár alkalom után, amit egyhuzamban leművelünk, megbeszéljük, hogy na jó, itt legyen elég, mert ez nagyon gáz, mintha csak haverok lennénk. Olyankor aztán marad a csípkelődés, de kultúrált kereteken belül. Mi is szeretjük oltogatni egymást, az az igazság. (Mondjuk a f4sz szót nem nagyon használnám rá poénból se, és azt hiszem, kigúvadna a szemem, ha lek**rv4zna, na meg egymás anyját se szidjuk).


Na de... 8 hónap azért elég kevés idő kapcsolati szinten. Szerintem Ti is beszéljetek erről, ha együtt akartok maradni.

2014. szept. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami a mindennapos problémák kitárgyalását illeti, hozzátartozik egy kapcsolathoz. Sőt, van, hogy annyi a probléma, hogy az ember kicsit többet van elfoglalva magával, mintsem azzal, hogy rózsaszín fellegek között tartsa magát.

Nekem mostanábsan sok problémám van, a barátomnak is volt elég, állandóan magunkról vinnyogtunk egymásnak, bár tény, hogy azért a kiskifli-nagykifli elengedhetetlen.

2014. szept. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

:DD

Velem, amikor annyi voltam, mint ti most, ugyanez megtörtént, azért érzem át. Pluszba rengeteg probléma volt, iskola, család, meó, stb., nagyon megsínylettük, rengeteg veszekedés volt, de azért túléltük, és hosszú kapcsolat lett belőle. Azért írtam, hogy rajtatok áll, mert a trükkök praktikák adottak, biztosan tudjátok, mi lehetne jobb, más, új. Itt tényleg csak az dönt, akarjátok-e. Így jóval idősebben azért elmondom, MINDEN kapcsolat átmegy szürkébe idővel, szétmehettek, jöhet viharos viszony, szerelem, de utána az is ilyen lesz. Itt nincs mese, meg kell beszélni, elég-e ez a ragaszkodás, és visszahozzátok a vadabb időket (hihihi), vagy elváltok. Az sem mindegy, mit éreztek, kiéltétek-e már magatokat, mert ha nem, az csúnyán visszaüthet. Ha igen, akkor megéri küzdeni, ez tényleg csak rajtatok múlik. Sok sikert:)

2014. szept. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez de jó! Látom magam húsz évesen :-D kicsit el vonultak most a rózsaszín felhők de no para! Vagy jön valami ami vissza hozza, vagy szét mentek! De akkor sincs gáz mert fiatalok vagytok még és nem kell rajta rágódni és rá feszülni hogy baj van! Ilyen a nagybetűs élet! Teli gondokkal, problémákkal amit át kell vészelni ahhoz hogy a kapcsolatotok meg erősödjön! Mi akkoriban át vészeltük és a mai napig van hogy össze marakodunk, csak mi meg tanultuk tolerálni a másikat! Kinek így,kinek úgy sikerül! Ha ő tombol, problémázik én ki nevetem és lazán veszem a dolgokat ez rendszerint nem tetszik neki de lenyugszik és egy idő után abba hagyja! Ha én pörgök be (és az a gázosabb) akkor általában ki tombolom magam ő hallgat és a végén jót nevetünk hogy mekkora barom voltam vagy hogy nem is úgy van feltétlenül ahogy gondolom! Ne akarjátok az akaratotokat rá erőltetni a másikra ha ő azt nem akarja mert az egyoldalúsághoz vezet és elridegültök egymástól!
2014. szept. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!