Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek azonos neművel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek azonos neművel van párkapcsolata, de nyilvánosan nem igazán akarja felvállalni a másságát, hogy éli a mindennapjait, ugyan úgy részt vesznek programokon, az érzéseit ilyenkor elrejti, hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 17:36
1 2 3
 11/25 Béla211 ***** válasza:
Mi 5 éve vagyunk együtt. Együtt is élünk. ezt a munkahelyen is tudják csak úgy ,hogy én albérletben vagyok nála.Együtt megyünk vásárolni kirándulni nyaralni.Együtt járunk el általában szórakozni is. De a közeli barátok és családtagok tudják rólunk ,hogy mi egy pár vagyunk.De az utcán meg nyilvános helyeken nem fogjuk meg egy más kezét és nem csókolózunk ennyiben más mint egy heteró kapcsolat.
2014. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
amúgy akik nem vállalják fel nyilvánosan,h a párjuk egy azonos nemű, ha szinglik ,hogy ismerkednek,ahhoz vmennyire fel kell vállalni,nem?
2014. szept. 15. 14:10
 13/25 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

En nekem a baratnom volt az elso fiu az eletemben.

Mi akkor jottunk ossze, amikor meg abban a hitben voltam, hogy hetero vagyok.

Most meg nem merem felvállalni Őt, de egy idő után biztos menni fog. Akik nem merik beismerni maguknak, sem nagyon felvállalni, azok annyira nem szívesen keresik a meleg fiúk társaságát. Ha véletlenül találnak egyet, mégha az egyéjszakás is, örülnek a fejüknek

2014. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Le kell fektetni az alapszabályokat. Hat éve élek leszbikus kapcsolatban, szintén kisvárosban, szintén felvállaltan. Mi a kezdetektől igyekszünk "nem kiverni a biztosítékot". Ez annyit jelent, hogy nem járunk kézen fogva, nem pusziljuk és nem öleljük meg egymást nyilvánosan. Ez a kettőnk védelmében van elsősorban, másodsorban pedig hiába tudja rólunk mindenki, hogy mi egy pár vagyunk, ezt nem akarjuk lépten-nyomon az arcába tolni senki olyannak, akinek "fenntartásai" lehetnek ezzel kapcsolatban. Így is kapunk még beszólásokat, bámulnak az emberek, ami az intim érintések nélkül is eléggé kellemetlen. Aztán, ha bezárul az ajtó mögöttünk, akkor ez a szigorú szabályrendszer is kívül marad. Nekünk így jó.
2014. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

Mi a smárolásnál kézfogásnál húztuk meg a határt, az már nem fér bele.

Megöleljük, megpusziljuk egymást, egymás vállára hajtjuk a fejünket a metrón, valószínűleg látszik rajtunk, hogy egy pár vagyunk, de semmi hivalkodót nem teszünk szerintem.

Nem szeretném kiverni a biztosítékot, de azért saját magamat sem akarom teljesen meghazudtolni....Próbálom megtalálni a középutat.


20/L/L

2014. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi leszbikus távkapcsolatban élünk a barátnőmmel, de elég gyakran találkozunk, szoktunk közös programokat szervezni és együtt utazni. Általában nem vállaljuk fel, nem fogjuk meg egymás kezét és hasonlók csak olyan helyen, ahol nem nagyon látnak az emberek. De volt már arra is példa, hogy egy parkban a pléden csókolóztunk... Nehéz elrejteni, hogy mit érzünk egymás iránt, de megpróbáljuk, mert engem különösen zavar ha megbámulnak vagy beszólogatnak. A legjobb dolgok pedig úgyis zárt ajtó mögött történnek...:)
2014. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
és olyan is van,aki a többi meleg előtt is kicsit titkolja, még ha kapcsolata is van?
2014. szept. 15. 19:42
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen a befogadó közeg értelmi szintje.

Ha egy meleg buta,egyszerű emberek között nő fel,akkor nem fogja megosztani,hanem felköltözik Pestre és éli a saját életét,a szüleit meg egy évben 1-2szer látja még meg nem halnak,aztán ennyi.

Az a közeg,amit te választasz az már úgyis olyanokból fog állni akik vagy melegek,vagy elfogadóak.

Idegenek meg nem érdeklik az embert.

2014. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány kérdést írsz ki a témában? és miért kérded?

én egyébként nem titkolom senki előtt. Ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek elmondom, de ha valaki rákérdez, hogy kivel élek, akkor nem kamuzok.

2014. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
utolsó, most írtam ki ezt a kérdést először...
2014. szept. 16. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!