Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek azonos neművel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek azonos neművel van párkapcsolata, de nyilvánosan nem igazán akarja felvállalni a másságát, hogy éli a mindennapjait, ugyan úgy részt vesznek programokon, az érzéseit ilyenkor elrejti, hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 17:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
a 19-es szerintem arra gondol, hogy chat-szerűen újabb kérdéseket teszel fel a válaszok között :-)
2014. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

#9: "egy harsány, mindig jó kedvű, gondtalan ember vagyok"

"én normálisan is viselkedem."


Na most harsányan viselkedsz, vagy normálisan? A kettő üti egymást. A normális viselkedés visszafogott.


"mi teljesen úgy viselkedünk, mint egy heteró pár, semmi feltűnő, kihívó nincs bennünk, nem is látszik rajtunk, hogy leszbikusok vagyunk elsőre"


Mi nem látszik? Az, hogy pár vagytok, vagy az, hogy párként leszbikusok vagytok? Az egyikőtök férfinak néz ki?



"egy kultúrális, vagy nemzeti eseményen"


KULTURÁLIS. Rövid u-val. Ha már kultúráról van szó.



"én még véletlenül sem jelenhetek meg a barátnőmmel, mert ugye a homoszexualitás és a magyar értékek nem kapcsolhatóak össze."


Múzeumba, kiállításra, színházba, a Zeneakadémiára próbáltatok már menni? Az eléggé KULTURÁLIS, mégsem radikálisan népnemzeti, és a kutya sem fog kinézni titeket onnan.

Vagy nektek csak a falunap meg a gárdaavatás eléggé KULTURÁLIS?

2014. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a bunkóság amit egyesek tanusítanak nem ide tartozik.

A kérdésre visszakanyarodva, igen igyekszem Önmagamat adni, nem érdekel mások vélemménye, mert magamnak felelek mag. Én meg egy "ál katolikus2 utálatos városban, ami egyszerüen tán az országunk legkonzervatívabb cityije. Az emberek itt lesnek, mint Rozi a moziban. Nem tudom mit kell lesni, mintha nem látott volna ilyet. Nem tudom, mintha nem a 21. század lakója lennék :D Na a lényeg, én szépenszolva sza,rok a közösség vélemyényére, mert különben folyton ezt hallgatnám :D Pláne, hogy fiusuliba tanyázom, hidd el, nem érdekel hogy mibajuk van. Persze itt is vannak sokan akik nem viszolyognak tőllem. De ez van, ezt dobta a gép, ezt kell szeretni. Én szeretem minden ellenére, és ha tehetnémse lennék hetero. Hiszen melegnek lenni jó :) ;)

2014. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%
Ja és 22#, megjegyezném, hogy tisztelt kérdezőnk nem egy nyelvtan órán ül :D szerintem a weboldal nem ellenőrzi a helyesírást. Ha meg tudod mit akart írni, minek kötöl bele?? :D ja, mert már nincs mibe, vagy mert roh,adt egoista vagy és okoskodási hajlamod van? kérlek ezt ne itt! ha ennyire kioktatni valód van a magyar nyelvtanról menj el iskolába tanítani! ;)
2014. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszoló, kötekedő!

Normálisan viselkedem = azon kívül, hogy az egész baráti társaságom időnként hangoskodik, igen, normálisan viselkedünk, a kettő nem üti egymást egyáltalán

Az nem látszik, hogy leszbikusok vagyunk, első ránézésre senki nem veszi le, hogy több van köztünk, mint egyszerű barátság, vagy ha olyan közegben vagyunk, akkor úgy viselkedünk, mint a heteró barátaink. Néha egymáshoz bújunk, szájra puszi, kész.

Kulturális = az autocorrectem valamiért úgy írta, kérdezd az Applet miért.

Igen, képzeld, voltunk ilyen helyeken, de egy Szent István napi ünnepségre pl. már nem mehetünk együtt. Ennyi.

2014. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!