Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám azt mondja ha már 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám azt mondja ha már 23 éves koromra senkivel nem sikerült komoly kapcsolatot kialakítanom, akkor már ezután se fogok. Igaza van?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 11:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szeretnél ismerkedni? :)


23F

2014. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja, ha eddig nem ütött el a busz, akkor már ez után sem fog.
2014. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez tök mindegy, ugyan úgy áll amit írtam.

(#9 vagyok)

2014. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Anyukád elég gyökér módon gondolkodik.Ennyi...
2014. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lóf**t van neki igaza. Igaz, ő srác, de van egy haverom, aki most 34 éves, és most lett először barátnője. Őt is mindenki fikázta, hogy majd szűzen fog meghalni, most meg olyan csaja van, hogy a többieket megeszi a sárga irigység. Neki mostanra ért be a téma, na bumm.
2014. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igaza van, bár nem az alapján amit indoknak hoz.

Egyszerűen, ha 23 éves felnőtt nő létedre még az anyukád befolyásol olyan szinten, hogy ez miatt ide gyere a sok "tapasztalt" kamasztól és trolltól tanácsot kérni, akkor máshol van a gáz :-P


Egyébként a nejem 28 volt amikor megismertem (bár neki volt néhány több éves, együttélés kapcsolata is előtte, de "komoly" velem lett neki :-D ).

2014. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nincs igaza anyukádnak. Tudom mit élsz át, nekem 22 éves koromig nem volt kapcsolatom, folyton azt kellett hallgatnom mindenkitől, hogy ennyi idősen nem normális, hogy nem pasizok. Anyám tette a célzásokat, hogy ez meg az a fiú szabad, csak arra nem gondolt, hogy nekem nem részeges és züllött alakok kellenek. Megmondtam neki, hogy majd lesz barátom, ha találok egy rendes fiút és ne sürgessen, mert csak azért nem járok senkivel, hogy ne nézzenek mások abnormálisnak. Utána már nem hajtogatta a hülyeségeit. Most meg már főleg csend van, mert lett egy normális barátom.

Szóval ne hagyd magad, neki az lenne a dolga, hogy biztasson téged és ne az önbizalmadat rombolja ilyen kijelentésekkel.

Még nem vagy lekésve semmiről, egyszer eljön a te időd is. Kitartás! ;)

23/n

2014. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

pff....Anyukád már ne haragudj de hülyeségeket beszél.


Nekem több lány ismerősöm 29 évesen is szingli, van aki 30 felett van, és még nem házas, csak jegyes. Minden esetre kevesen házasok még.

2 nő ismerősöm házasodott idén eddig. 28 illetve 26 évesek. Én majdnem 3 éve mentem férjhez 25 évesen, és 24 voltam amikor összejöttünk.


Nem jelent SEMMIT, hogy 23 évesen nincs kapcsolatod, és nincs veled semmi baj. Majd lesz, ne aggódj. Anyádra meg nem szabad hallgatni.

2014. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!