Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jár érte csajok?

Figyelt kérdés

Imádok egy lányt, mindent ami ő a személyiségét.


Annyira közel akarok kerülni hozzá hogy ő cserébe utal,még vet ezért.idióta zaklatónak tart pedig az elején ő akarta.


Mit tegyek hogy eltudjam felejteni már 2 éve nem megy.


2014. szept. 15. 12:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál vele, hogy zaklatónak tart? Ha megmondta neked kerek perec, hogy nem akar tőled semmit, akkor valóban zaklatás, de ha ilyet nem mondott, akkor az érdeklődés még nem számít zaklatásnak. Persze ehhez ismerni kellene a részleteket, hogy miket tettél. 32N
2014. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem találkoztam vele amikor ő akart.


Hívtam,smsek,Skype,Facebook.. Irogattam neki, minden kapcsolatot megszakított. Indoklás nem volt,aztán sok idő elteltével elem dobott egy csontot, amiről kiderult hazugság csak.


Mivel tudom hol lakik, megfenyegetett ha odamegyek feljelent.

2014. szept. 15. 12:16
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felejtsd el, mert akkor valóban zaklatás, ha odamész, sőt az is, ha ezek után keresed. 32N
2014. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Játszik veled. Amikor egy kis figyelemre van szüksége akkor előkap, de több nem lesz belőle.

Ha nem engeded el, sokat fogsz még szenvedni.

Jobbat érdemelsz nála. Sokkal!

2014. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem hagyod békén? Az elején még lett volna benne hajlandóság, de miután állandóan irogattál neki meg hívogattad, jobbnak látta ha megszakítja veled a kapcsolatot. Senki sem szereti ha birtokolni akarják és nem hagyják meg neki a szabad döntés jogát. Két év alatt sem szálltál le róla, még jó hogy rendőrséggel fenyeget. Ez ijesztő...
2014. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Amikor ő akart téged, akkor tojtál a fejére, aztán ahogy rájött hogy csak egy egoista követelőző bunkó vagy, aki csak akkor ír neki ha olyan kedve van, de felkelni a gép elől nem akar a kedvéért, akkor szakított veled. Mi ebben a meglepő? Teljesen normális és jogos lépés volt tőle.
2014. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Mert annyira fontos nekem! Leszállnek róla ha elem állna és őszintén megmondana hogy miért???


Állandóan hazudozik,megsértődött mindenen, de akoor sem tudtam rá haragudni olyan édes pofija van.


Legyen korrekt és békén hagyom!

2014. szept. 15. 12:44
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem elég korrekt válasz neked az hogy nem kellesz neki és hagyd békén? Együtt jártatok? Csók vagy szex vagy valami volt? Ha nem, akkor mire tartozik neked elszámolással? Fogd fel hogy ezt elrontottad és tanulj belőle. Mióta kell elmagyarázni azt valakinek hogy miért nem akar járni vele?
2014. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Belegondolni is szörnyű, hogy milyen kevés önbecsülésed lehet.
2014. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

8-as társkeresős tapasztalataimból ítélve a pasik egy legalább 2 oldalas részletes magyarázatot várnak el arról, hogy miért utasítottad el őket. És még akkor szerencséd van, hogy emberi hangnemet üt meg és nem az anyukád szidja egyből, tisztelet a kivételnek mert volt normális is de olyan 20/1 és ez nem vicc.


Kérdező, miért nem lehet megérteni, hogy nem akar tőled semmit? Nem mondom, hogy jól kezelte, mert nem de komolyan mit akarsz elérni ezzel a zaklatással?

2014. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!