Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jár érte csajok?

Figyelt kérdés

Imádok egy lányt, mindent ami ő a személyiségét.


Annyira közel akarok kerülni hozzá hogy ő cserébe utal,még vet ezért.idióta zaklatónak tart pedig az elején ő akarta.


Mit tegyek hogy eltudjam felejteni már 2 éve nem megy.


2014. szept. 15. 12:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki és pont.Ezt el kéne fogadnod végre,mindegy,miért nem akarja a dolgot,a lényeg,hogy nem akarja.Nem erőltetheted rá a saját akaratodat.
2014. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Csak azt várom hogy őszintén beszéljen!


1, rá jöttem nem tudnalak megszeretni

2, szerelmi bánatom volt és kelett valaki akivel játszhatok

3, hazudtam hogy nem vagyok felszínes, csak az számít ki hogyan nézz ki, tudom e mutogatni a barátnőim előtt és te csúnya vagy


" nagyon sajnálom" ezt személyesen 5 perc alatt.



És már békén is hagynám, megkapnam az indokomat, sirnek de hagynám.

2014. szept. 15. 13:01
 13/25 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál hogy mindazok ellenére hogy zaklatod, mégis van benne annyi hogy nem akar belegyalogolni az önbecsülésedbe?

Amúgy ne aggódjatok, nem szenved önbizalomhiányban. Írt nekem privátot, írtam neki hogy ezt csak addig folytathatja, amíg a lány össze nem jön egy a kérdezőnél erősebb pasival aki majd helyreteszi. Erre mit ír vissza? Hogy nála erősebb ember nincs.

Hehh... Komoly...

2014. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

és mi van ha csak az a válasz h CSAK!


másik nem KELL megindokolnia

ellenben neked már ez rögeszme

2014. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ha kiosztott volna annak örültem volna a legjobban. Pl nem tetszek neki. Le is tudnám zárni.


De semmi magyarázat

2014. szept. 15. 13:21
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Így is le kell tudni zárni! Tényleg zaklatás, amit művelsz. Vedd a lapot! És az meg külön nevetséges, hogy te is ezzel a felszínes blablával jössz, nagyon unalmas már.

Egyáltalán nem szereted ezt a lányt, csak az egód hajt, nem tudod elfogadni, hogy nem kellesz neki. Ha kicsit is szeretnéd, akkor el tudnád fogadni, és tiszteletben tudnád tartani a döntéseit. Nem tartozik neked elszámolással.

2014. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Én meg azt unnom hogy mások mondják meg én mit érzek!


Szeretem sőt imádom ezt a lányt! Ha megalazna,lekopne akkor semnvaltozna meg bennem. Pedig alapvetően egy rossz szót sem mernek nekem szólni más férfiak olyan agresszív vagyok, nem a tutyi.mutyi fele. De ő a szívembe van. Bármit megtennek érte!

2014. szept. 15. 13:59
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
rögeszmés beteges ....
2014. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem lep meg, hogy így kezel a csaj tényleg nem normális amit művelsz. Itt bizonygatod, hogy ha eléd állna és megindokolná békén hagynád, csak az eddigi viselkedésed pont ezt a viselkedést kérdőjelezi meg. Én ha nem hajlandó beszélni veled? Egész életében zaklatni fogod és a nyomában leszel?


Beszédes az is, hogy egy esetet vetítesz ki minden nőre a kérdésedben.

2014. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Mindig azért sírtok hogy megcsal a pasitok. Meg nembfigyel rátok ha meg valakhi kedves és rajong értettek attól megijedtek és kiba.ztok vele.


Ne mond hogy nincs igazság a mondandómban.

2014. szept. 15. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!