Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek? Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Juliusban szakitottunk a baratommal egy nö miatt.Amiota lebuktak a varosban azota az exem folyamatosan minden nap hiv,nagyon segitökesz.Tehat kapar es bizonyitani akar.En meg ugy viselkedek vele ,mint egy barat.Pedig nagyon szeretnek vele kibekülni,valahogy blokkolom magam.Sajnos nagyon kerülöm a temat,pedig olyan jo lenne megbeszelni a dolgokat.
2014. szept. 15. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezzel magadat bünteted mivel írod hogy jó lenne megbeszélni. Akkor tedd azt.
2014. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól érzed. Jó lenne megbeszélni a témát. Vagy elengedni egymást vagy újra összejönni.
2014. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És hogy csalt meg?csók, vagy több is volt?
2014. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csokot szemely szerint nem lattam,de kezenfogva setaltak.Aztan meg valakitöl hallottam,hogy a csaj szerelmes bele,de ö nem.Szoval fogalmam sincs mi van vagy volt közöttük.Azt hiszem nagyon felek megtudni dolgokat,mert az nagyon fajna es ezert nem merek vele erröl beszelni.De,ha nem beszeljük meg,akkor tönkremegyek bele.
2014. szept. 15. 14:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja es van egy kulcstartoja a csaj nevevel,azota teljesen blokkolom magam
2014. szept. 15. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne keresd a társaságát,ne tartsd vele a kapcsolatot.
2014. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha igazan szeretne akkor azt a kulcstartott mar reg eldobta volna a Dunaba es csakis csak veled foglalkozna! Tanacsot lehet adni de neked kell eldonteni hogy valohaban mit akkarsz tole! Ez egy eleg nehez kerdes! De nalad van a labda!
2014. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem egyszerü a tema,mert van töle egy kislanyom,szoval muszaly vele beszelnem.
2014. szept. 15. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél vele beszélni,akkor minél inkább húzod az időt,annál rosszabb lesz ha megtudsz dolgokat.Ezen a beszélgetésen már rég túl kellett volna esni.
2014. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igaz...de hogy fogjak hozza?ugy vettem eszre,hogy ö is kerüli a temat.
2014. szept. 15. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!