Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt fiúk akik egy romantikus valómással mondták el a kiszemeltnek hogy szeretitek és ha igen akkor mi volt az eredmény?

Figyelt kérdés
Mármint könnyezett a lány csak azért kérdem mert valómásra készülök az én kiszemeltemnek akit eszméletlenül szeretek:)
2014. szept. 15. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki ez sok volt mikor ő nyomult a legjobban. Eltűnt és össze jött mással. Majd engem hibáztatott.
2014. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb bizonyosodj meg róla, hogy ő is nagyon szeret, nehogy koppanj, vagy megijedjen a kiszemelt.
2014. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy bejössz neki, és összejönne veled szívesen, akkor igen nagy lutri.

100 vallomásból 98 a kosár.


Csak akkor vallj szerelmet ha tudod, hogy kölcsönös, különben nagy bukta lesz a vége!

Ha intelligens, akkor közli, hogy nem tudja viszonozni, és legyetek barátok.


Szóval ésszel, a nők hiúságát legyezgeti egy szerelemes lovag, de a lovagnak fáj baromira...

2014. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A suliba volt egy lány, akivel nagyon bejöttünk egymásnak, de mégsem mondta ki egyikőnk sem hogy szereti a másikat, lényegében volt minden (csók, szex, együtt alvás) de mégis csak úgy voltunk egymással mintha a legjobb haverok lennénk, pedig a vak is látta meg tudta hogy megőrülünk egymásért. Utolsó évesek voltunk, megvoltak a vizsgák, és épp a banketten voltunk faházban. Tudtam hogy az az utolsó nap hogy látom őt, mivel ő helybeli volt, viszont én egy távolabbi kisvárosba laktam de egyébként Ploiesti-i vagyok, és a suli után vissza akartam költözni Romániába, Ploiestibe. Nagyon jó volt a hangulat, és iszogattunk is rendesen, de belül nagyon szarul éreztem magam hogy holnap már otthon leszek én is, és talán soha többé ne látom. Összeszedtem magam, odamentem hozzá, és elmondtam neki hogy mit érzek, síri csend lett körülöttünk, rám nézett és elég rendesen könnyezett, majd ő is mondta hogy szeret. Ez 7 éve volt, azóta együtt vagyunk.
2014. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!