Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség azt kérni a barátomt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség azt kérni a barátomtól, hogy törölje ki az ex barátnőjét (mármint a facebookról)?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint vele nem veszett össze, csak nem működött. Hosszú kapcsolat volt. Azt mondta azért van még az ismerősei között, mert nincs indoka rá, hogy kitörölje. De engem zavar, hogy mai napig lájkolja a képeit és kommentálgat neki. Néha a lány elég "merész" képeket is felrak amiket szintén lájkol. Nem tudom, hogy beszélgetnek-e vagy nem.... de akkor is ott van még, látja a posztjait, úgy nem lehet valakit teljesen elengedni ha még jelen van az "életében".

#ex-barátnő #törölje ki
2014. szept. 15. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
:D
2014. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy kitörli az ismerősei közül,vonzani fogja az exe.Akkor is,ha neked ez nem esik jól.Ebből látszik,hogy elég érdekes a kapcsolatotok.
2014. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitörölni szerintem túlzás, de arra megkérheted, hogy ne írogasson neki kommenteket.
2014. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!