Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok,25 évesen milyen életetek van, család, barátnő, munka, tanulás, kocsi, lakás, stb?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 19:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Bárki bármit is mond, jobb mint az övé. (25 éves)

http://www.youtube.com/watch?v=IQTBj_4z2KU&list=UUeriLVszEkx..

2014. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Menyasszony, 7 éves kapcsolat, közös albérlet, egyetem melletti munka.
2014. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te egy 25 éves nőtlen, facér srác vagy, nekem írhatsz. :D
2014. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, az majdnem 25.. :) Barátnő jelenleg nincs, egy hosszú kapcsolatomnak lett vége nemrég. Saját lakásom van, hitel nélkül, tavasszal veszek autót, ha minden jól megy. Logisztikai végzettségem van, igaz nem diploma, csak OKJ. Jelenleg egy külföldi cégnél dolgozom szerelőként.
2014. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
egyetem-begyetem
2014. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
25 vagyok... munka van, nem tanulok már kocsi lakás lesz, de nem ebben a sorrendben, jól is keresek, szoval azért remélem nem túl soká lesznek - nem büfészakon végeztem a főiskolát - ellenben sajnos a többi az nincs... úgyhogy szar ügy .
2014. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%
Exem nevében nyilatkozhatok: nem tanult tovább gimi után, csak 23 évesen jutott eszébe levelezőn jelentkezni, de bukdácsolt. Alkalmi munkái voltak 25 éves kora előtt, 25 évesen lett egy állandó, de ott is minimálbért keresett. A szüleinél élt, barátnője én voltam 3 évig, majd én szakítottam vele, de azóta újra van neki barátnője. Autója nem volt, csak az apjának, amit elvitt a bank, a kapcsolatunk vége fele a lakás is kérdéses volt, hogy maradhatnak-e benne. Azóta nem tudom, mi van velük ilyen téren.
2014. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
67%
7-es, magyarul leléptél, mikor kakiba került? :D :/
2014. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem, már a kapcsolatunk elején is kakiban voltak, csak akkor még nem zavart, mert elvakított a szerelem. Aztán később kihalt köztünk az intimitás, igazából az első év után alig szexeltünk, soha semmihez nem volt kedve, nem volt pénze egy fagyira, azt nem hagyta, hogy én meghívjam, nem mozdultunk ki, stb. Ellaposodott az egész, és 18 évesen én még fiatalnak tartottam magam ilyesmi problémákhoz, meg ahhoz, hogy otthon üljek. Ki is szerettem belőle, semmi nem volt, ami miatt együtt maradtam volna vele.
2014. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég érthető.... :/
2014. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!