Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnának a szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnának a szülei rólam? Ha megyek illene valamit vinnem a szülöknek?

Figyelt kérdés

Barátommal két hete járunk, beszeretne mutatni a szüleinak hétvégén. Azt mondta szombaton aludjak náluk, viszont nem tudom mennyire jó ötlet, félek mit gondolnának rólam a szülei. Illendő már ott aludni?

Továbbá ha megyek hozzájuk vigyek a szülőknek valamit?



2014. szept. 16. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Aludj ott, ha ott szeretnél. 2 hét után egyből bemutatáskor én mondjuk nem aludnék ott, elmennék először hozzájuk vacsizni vagy valami, aztán 1-2 vacsi után aludnék ott! :)


Ajándékot vigyél, úgy szokás. Nem kell nagy dolgot, de minimum anyukának bonbon vagy valami. DE anyukának mindenképp!! Az a legfontosabb! :)

De szerintem kérdezz rá a barátodnál, hogy mit szeretnek a szülei.

vagy, ha nem mered, vigyél bonbont meg valami nagy%-os étcsokit ( a férfiak többnyire szeretik)

2014. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt ott aludnál,győződj meg róla,hogy az anyós nem-e egy sárkány!!

Ne járj ùgy,mint én!! :D

2014. szept. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
eddig úgy tünik nagyon jó fej szülei vannak, de majd kiderül :) akkor ha viszek egy bombont az elég? van két kishuguk azoknak is kell valamit vinni? szerintem nem lesz vacsi vagyis remélem :D
2014. szept. 16. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha, gyerekeknek külön-külön!
2014. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!