Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő elvárja, hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elvárja, hogy néha kapjon ajándékokat?

Figyelt kérdés
Pl virágot, ékszereket, ruhákat, drága dolgokat...
2014. júl. 25. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem minden nő. :)
2014. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pl. nem mert ha kell valami azt úgyis megveszem magamnak előbb-utóbb. Virágokat nem szeretem, ékszereket sem annyira, ruhát hülyeség ajándékozni mert mi van ha nem tetszik vagy nem jó a méret? Drága dolgokat meg apámtól kérek, a barátomnak nem kell vagyonokat költenie rám.
2014. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha annyira beképzelt akkor biztosan elvárja, de akkor meg nem kell a lány :)

Persze azért 3-4 Hetente lehet venni valami apróságot, hogy éreztessük ajándékokkal is azt, hogy tényleg fontos nekünk.

2014. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, de nagyon jól esik ha meglepnek valami apró ajándékkal.
2014. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem a fiú lenne az ajándék. :)
2014. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Az ajándékozás az egyik szeretetnyelv.

Ajánlott olvasmány: Gary Chapman - A szerelem pszichológiája

2014. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Én sosem vártam el. Plusz, ha már saját akaratából ad valaki, olyat adjon aminek értelme is van számomra. (ez is egy olyan dolog, hogy ismer e eléggé ahhoz, hogy ajándékot vegyen)


pl: plüssállat: van mivel aludni amikor épp nem együtt alszunk

vágott virág helyett plüss virágot kapok: életem végéig megmarad:) díszíti a nappalit egy vázában.


Nem szeretem kifejezetten az ékszereket, ha semmi jelentése nincs. Csak 2 gyűrűt hordok (eljegyzésit és karikagyűrűt) plusz egy olyan nyakláncot amin pentagrammos medál van. Mindkettőnknek ilyen van, együtt vettük. Más ékszert nem hordok, értelemszerűen nem vagyok oda értük, de ha hozzá kapcsolódik, akkor van csak értéke.


Mit értesz drága dolgok alatt? A legdrágább dolog ami volt, az az, hogy a férjem elvitt a kedvenc együttesem (Nightwish) koncertjére.

Plusz havonta veszünk könyveket mert imádunk olvasni, de ezek közösek. A járásunk alatt kaptam anno párat ajándékba. Ennek kifejezetten örültem, de megint csak nem elvárt volt.


De pl ruhákat utálom, vásárolni is...márkátlan ruhákat hordok csak, mert a márkásat pénzkidobásnak tartom.

2014. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utálok ajándékot kapni. Folyton az az érzésem, hogy tartozok az illetõnek. Kiakadnék ha a párom meglepne valamivel mert megbeszéltük pár éve, hogy nem vehet nekem semmit. Ha szeret akkor ölelgessen és csókolgasson, fejezze ki magát tettekkel és szavakkal. Szükségtelen az ajándék.
2014. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


ma 20:52

Nagyon jó a zenei ízlésed :D

2014. júl. 25. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem elvárjuk. De ha meglepnek valamivel az azt jelenti gondolnak ránk, és egyszerűen jó arra a tárgyra nézni mert mosolyt csal az arcunkra :) Annyira szép gesztus és olyan kevesen teszik ezt manapság !
2014. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!