Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után ha az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ha az exed visszaadja a tőled kapott ajándékokat, mit csinálsz velük?

Figyelt kérdés
Kidobod? Vagy elteszed emlékbe? Esetleg továbbadod?
2014. aug. 15. 01:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rituális módszerekkel felgyújtom őket egy elhagyott gyárban, majd ha végeztem a szertartással a vizeletemmel oltom el a tüzet.
2014. aug. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tűzbe vele !!! :DDD
2014. aug. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

El sem fogadnám tőle.

Ajándékot nem illik vissza kérni. Igaz, hogy itt nem kérésről van szó, magától adja, de akkor is. Neki adtam, nem kell vissza.

Kivéve, ha az egy kapcsolatot jelképező dolog, pl: jegygyűrű.

Szóval azt mondanám neki, hogy tartsa meg, vagy dobja ki.

2014. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem kértem még vissza. Nemrég voltam túl egy 1,5 éves kapcsolaton, de nem kértem vissza tőle azt amit valentin napra kapott tőlem, vagy szülinapjára, évfordulóra, netán más alkalomból. Azt nem véletlenül kapta. Azért, hogy elrakja emlékbe és emlékeztesse arra, hogy milyen jó napja volt és milyen boldog volt akkor. Ő vissza akarta adni, meg mondogatta hogy elégeti, meg satöbbi satöbbi, de én csak annyit mondtam rá, hogy akkor sosem szeretett igazán a 1,5 év alatt, ha még emlékezni sem akar rám. Még egy fokkal könnyebb volt a szakítás. Egy szóval nem, én nem dobok ki semmit, elrakom emlékbe, megkérem esetleg szüleimet dugják el valahova, hogy ne lássam egy darabig, ne emlékeztessen egyenlőre, de később meglegyen. Vagy kirakom a falra, vagy hasonló.


20/F

2014. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Én nem szoktam visszakérni, csak a drágábbakat. Pl mp3-lejátszó, ékszer, vasaló (gőzölős), stb. Az apróságokat nem. Pl plüssfigura (mini), bögre, kulcstartó. ASzerintem ez pitiáner dolog lenne.
2014. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy visszakéred-e, hanem hogy mit csinálsz velük, ha rád sózza.
2014. aug. 15. 01:32
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Ja ha visszaadja jó lesz a következő barátnőmnek.
2014. aug. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
eladom a vaterán
2014. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
csináljbelőle hasznot van egy csomó online aruhaz felrakod őket és hadszoljon
2014. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudná rámsózni mivel nem fogadnám el, de ha a házunk elé rakná és elfutna, akkor megnézném mi használható, a többit kiszórnám a francba
2014. aug. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!