Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a barátom, hogy halassza el egy programját a szülinapom miatt, most én vagyok az önző. Akkor most?

Figyelt kérdés

Megkértem, hogy halassza el egy programját, aminél azért figyelembe vehette volna, hogy aznap van a szülinapom, ami nekem nagyon fontos. De válaszul csak annyit kaptam, hogy máskor nincs ideje arra a programjára, aznap ér rá, és miért mindig mindennek csak rólam kell szólnia...

Ez nagyon rosszul esett.. Most akkor mit csináljak?


2014. szept. 16. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Pofozd fel...és mond neki hogy legalább a szülinapomkor foglalkozhatnál velem te ostoba...és menj el haza...2 ora mulva ott fog az ajtodban álni virággal bonbon-al meg bocsánatkéréssel...nálam beválna :DD
2014. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amugy az ostoba helyett mást akartam irni :DD csak nem engedte az oldal :DD...mond neki az ostoba helyet a butát csak csunyábban és tedd melléje azt ami neki van középen csak azt is csunyán :DD
2014. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg a dolgot. Biztosan nem egész napra szóló programja van a barátodnak, és ha olyan, akkor te is elkísérheted, és akkor együtt is lehettek. Ha meg olyan, hogy nem tudsz vele lenni, akkor vagy a délelőttöt vagy az estét töltsétek együtt. Így mindenki jól jár. :)
2014. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én utálom a születésnapomat, szóval alapból nem értem miért olyan fontos "ünnep" ez. De nyilván ha párkapcsolatban vagytok és neked fontos, neki is annak kellene lennie. Nem nagyon tudsz mit csinálni, mint elmondani neki, hogy ez neked rosszul esett.
2014. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 1


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de ha nálad beválna, hogy ostobának nevezed a párodat, és felpofozod, aztán még ő kérne bocsánatot virágostul-bonbonostul, akkor jó nagy papucs lehet, akinek komoly kihívásai vannak az egészséges önbecsülés terén.

2014. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a programja? Mert ha tényleg nem tud máskor menni, akkor nem kell hisztériázni.


Felőlem mehetne, csak egy csókot (meg egy csokit) vágjon hozzám előtte, eszem ágában sem lenne kérni, hogy halassza el a progiját - max. találkozunk előtte v utána.

2014. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!