Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha külföldön maradna szerelmed? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok és nyáron kint voltam Angliában dolgozni és azalatt az idő alatt megismerkedtem egy angol lánnyal és nagyon megszerettük egymást. Ő 16 éves. Soha nem volt ilyen aranyos és szép barátnőm és ő is szeret engem. Nagyon összeillünk. Még mindig írunk egymásnak.


Kint nagyon jó volt vele lenni, de nyár végén hazajöttem szakmát tanulni ami kettő éves.


Szerintetek jól döntöttem hogy közöltem vele és hazajöttem tanulni, vagy ott kellene éljek vele és találni valami munkát?

Ez olyan nehéz most, nagyon szeretem őt!

Nem tudok Magyarországon senkit sem szeretni, minden lányról Ő jut eszembe, iszonyú érzés!!!

De szakma nélkül csak mosogatós munkát találnék vagy hotel takarítást.

Én ezt nem bírom!

Ti mit csinálnátok?? Kérlek javasoljatok valamit, iszonyatos érzés ez! Nem tudom mi van velem.


2014. szept. 16. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretitek egymást, akkor meg fogja érteni és várni fog rád ;)
2014. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jól tetted.


akármennyire is szereted, nincs kőbe vésve, hogy örökre együtt lesztek. lehet 2 hónap múlva szakítottatok volna, lehet 50 év múlva, lehet, soha. sosem tudhatsz semmit. inkább legyen egy szakmád, ami egy biztospont az életedben. ha pedig igazán szeretitek egymást, kibírtok 2 évet és együtt maradtok.


hidd el, nagyon nem a levegőbe beszélek! nagyon hasonló szituban vagyok.

2014. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mit csinálnátok ha külföldön maradna szerelmed? (többi lent)"


El sem olvastam a többit az első mondaton kívül. A válaszom az, hogy hagynám a fenébe. Egy rohadt nyár alatt ismerkedtél meg, könyörgöm, meg se tudtad ismerni. 100x megcsal, és különben sem tartják semmire se a magyarokat. Bolond gyerek.

2014. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, mindenképpen jól tetted, hogy hazajöttél szakmát tanulni. Abból a munkából, amit szakma nélkül tudsz vállalni, még te sem tudsz megélni, pláne családot alapítani, ha egyszer úgy adódna.


Ha ennyire szeretitek egymást, szerintem érdemes lenne megpróbálni a távkapcsolatot. Legrosszabb esetben nem működik, de legalább elmondhatjátok magatokról, hogy mindent megpróbáltatok (nekem enélkül biztos piszkálná a fantáziám, hogy "mi lett volna, ha...").


A korosztályotok viszont gond lehet. Nem tudom, te mennyire vagy a szüleidre utalva, de egy 16 éves még nagyon. Hisztis szülők pedig megtorpedózhatják a találkozásotokat.


(Khm. Kb. így lett nekem is külföldi pasim, azt leszámítva, hogy 8 évvel idősebbek voltunk akkor.)

2014. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!