Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy vegyem rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy vegyem rá? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Összeköltöztünk barátnőmmel most hónap elején. És nem hajlandó az én ruháim betenni a mosógépbe. Csak az övéit. Mit csináljak? Hogy vegyem rá? Hát az lenne pedig a dolga kimossa (vagyis betegye és kiteregesse) ha már én fizetem az albérletet. De lehet ezért ki fogom dobni.

2014. szept. 17. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Odatipegsz a mosógéphez, megfogod a pici kezecskéddel a büdös ruháidat és beletömködöd őket. Ilyen egyszerű.

Ez nem "az ő dolga", ez a te dolgod, mert a te büdös ruhád. Te hordtad.

2014. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelmes kommenteket várok.köszi.és lehet neked büdös a ruhád kedves #1. de nekem nem:)
2014. szept. 17. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Komolyan egy ilyen semmisegert kidobnad? Szered egyaltalan a csajt? :O am neked is ugyanannyibol tart kimosni a ruhaidat..
2014. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Üljetek le, és beszéljétek meg, hogy kinek mi a dolga. Még a végén kiderül, hogy nem csak neked vannak elvárásaid a kapcsolatban.
2014. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Mondd neki hogy nem teszed be ha nem teszi be
2014. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Miért van olyan érzésem, hogy csak egy troll vagy?:D
2014. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát szeretem.de ha ez a semmiség neki nagy gondot jelent dobom persze.miért szerinted más pároknál hogy megy? házasságban? családban?
2014. szept. 17. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Teljes mértékben egyet értek a kérdezővel!


A kérdés sokkal inkább az, hogy a leányzó szereti e a kérdezőt... pontosan azért, mert egy ilyen "semmiséget" se képes megtenni.


Ez a "te ruhád, mosd ki te" hozzáállás idegenek között működik, egy párkapcsolatban akárhogy nézzük, természetes dolog, hogy ha valaki már mos, akkor bedobálja a mosógépbe az összes szennyest.


Ha meg ennyire szőrszálhasogatóak akarunk lenni, hogy kinek mi a dolga, akkor az is elhangzott, hogy őnagysága ingyen lakik a közös lakásban, szóval akár ne adj isten, még jogos is lehet egy ilyen felvetés, hogy qrvára mosson már ki.

2014. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8. Látom te megérted! Ment is a zöld. És semmi más dolga nincs mert bejárónő takarít. Ebédet hozatok. Mosogatógép van. Egy dolga lenne mosni, vagyis berakni abba de mintha a falnak beszélnék...
2014. szept. 17. 17:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Így a sorok közt olvasva erősen körvonalazódik előttem egy érdek kapcsolat... bocs, véletlenül se akarok ismeretlenül ítélkezni, csak az olvasottak ezt mondatják velem.


Hát mondd meg a bejárónőnek, hogy hagyjon ki néhány alkalmat, (a takarításra nem mondhatja hogy azt csak a tiéd) meg ezzel együtt vesd fel neki az ötletet, hogy innentől akkor felesbe megy a lakbér, meg a rezsi.


Aztán majd meglátod a reakciót, lehet hogy nem is kell dobnod, magától fog menekülni. :)

2014. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!