Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar összeköltözni, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar összeköltözni, ezt hogy vegyem?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 év múlva szerettem volna összeköltözni párommal, azt hittem ez normális, de erre azt reagálta, hogy neki nem érné meg azt fizetni, így nem tudná magát megszedni (szűlőkkel élünk most mindketten külön-külön)2 és fél éve vagyunk együtt most...én 20l, ő 27f
2014. aug. 19. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Jó úton halad a megszedés felé, ha 27 évesen a szüleinél lakik :-P ...
2014. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Ha azt akarod, hogy téged is ő tartson el, akkor persze, hogy nem akarja... 21 évesen nem fogsz te még tanulni? Van munkád?


Mellesleg egy összeköltözéssel megvárhatnád, míg a férfi kér téged rá, veled akar élni. Szánalmas, hogy rátukmálod magad.

2014. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nemfogok tanulni már és nem is hagynám, hogy eltartson...rátukmálom magam? Hát bocs, hogy én kezdenék valamit magammal...
2014. aug. 19. 22:41
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem oké a pasi, ilyen idős korban már nem anyucival kellene élnie, főleg nem pénzügyileg ráhagyatkoznia és az természetes, ha már a saját életeteket akarod élni, de ennek pont fordítva kellett volna történnie, hiszen Te vagy a fiatalabb, ő meg már benne van "abban" a korban... valami nem stimmel vele, ezt beszéljétek meg mielőbb, mert ha kiderül, hogy anyuci kicsi fia, akkor többet ki se nyisd az ajtót neki, mert anyuci szava szent lesz mindig is neki!
2014. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Kettes, te elég gáz vagy... Miért lenne szánalmas, hogy két és fél év után a kérdező szeretne a barátjával lakni? Aki már by the way tényleg kibújhatna anyuci szoknyája alól. Ha egy kapcsolat halad előre, akkor teljesen logikus dolog összeköltözni. Ez nem lánykérés, meg házasság, a lány is simán felhozhatja az összeköltözést. Kerdező, szerintem ülj le komolyan beszélgetni a barátoddal a terveiről, közös jövőről, ilyesmi. Talán kiderül, mit tervez, mikor akar önállósodni, és veled tervezi-e. Ezeket jó lenne tisztázni, hogy haladhasson a kapcsolat előre.
2014. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha 2 és fél év után ti még mindig csak járogattok, és nem is akar a pasi összeköltözni, hát szerintem megette a fene ezt a kapcsolatot. Legalábbis a pasi nem tervez veled semmi komolyat, de azért dugni van kit, amíg megtalálja a neki megfelelő nőt. (Ennek a szituációnak, nagyon ilyen szaga van)

Van barátnőm aki így járt. A pasija majdnem 6 évig így kihasználta, összeköltözés sem volt, nemhogy a többi dolog... aztán amikor már megvolt az új nője, szépen megcsalta a barátnőmet, és szakítottak is. Érdekes mód az új csajjal valami pár hónap után összeköltöztek...

2014. aug. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös, én már sokszor megakartam ezt beszélni de csak azt mondja, hogy ő ilyeneken nem gondolkodik, meg hogy dolgozik akkor nincs ideje ezen agyalni és én is csak azért teszem, mert most otthon vagyok...a másik kifogás meg az, hogy a mai világban nem lehet tudni, mert kevés a pénz és ilyenekbe belevágni sokba kerül és nem biztos, hogy megérné...én hiába mondom neki, hogy így azért én nem akarok lenni, hisz nemtudom mit várhatok, akkor elintézi annyival, hogy szeret velem lenni és a dolgok változhatnak
2014. aug. 20. 10:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy kezdő albi kijön 80-100E ft-ból, a kaja havi 50-60-at elvisz, ha mindketten kerestek 120-150 körül, akkor kijöttök, kicsit össze kell szorítani a gatyát, de szerintem ennyi idő után megérné egymásért...
2014. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát igen, szerintem is...csak ő úgy veszi, hogy inkább legyen több pénze a bankszámláján...gyűjteni akar csak nemtudom mire, ha semmit nem mer...szüleinél lakhat ingyen is és ez mellett akkor megtudja magát "szedni" ...de így mi értelme akkor, szüleivel fog élni 40 éves koráig aztán eszébejön, hogy na most akkor lehetne már valamit?!
2014. aug. 20. 12:13
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, az anyukája szoknyáját szorongatja, ott is akar maradni. Max akkor lép majd Veled, ha a szülei meghalnak. Vagy ha majd mondani fogják neki, hogy édes kisfiam, ideje lenne már elhúznod itthonról, van nőd, saját kereseted... de az Neked fog rosszul esni megint csak, mert nem miattad költöznétek össze, hanem mert az anyukája mondta! Én és a barátom 1,5 éve vagyunk együtt, én 23 éves vagyok, a barátom 24, 1 hónap múlva összeköltözünk, nincs mire várnunk, szeretjük egymást... Természetesen mi is gyűjtögetünk, de mindig kitűzünk egy célt! Mi előzőleg megbeszéltük, hogy a diplomához gyűjtünk, ez összejött, megcsináltuk. Következő cél a közös albi volt, ez most sikerül. Ha kicsit összeszedjük magunkat, következő cél az lesz, hogy kicsit többet tegyünk le és vegyünk majd egy saját házat, persze hitelt is kell majd ehhez felvenni, de mindenre felkészülünk! Utána esküvő, utána baba. Kb. 30 éves koromra már szülő leszek :D
2014. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!