Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz? Én még nem vagyok túl az első döbbeneten.

Figyelt kérdés

Három hónapja járunk a barátnőmmel. Tegnap voltam nála először, így a szobáját is először láttam. Körbenéztem és azt láttam, hogy a szobája tele van mindenféle plüss állattal meg babákkal. A polcokon a szekrényeken, mindenhol van egy-egy darab. Eléggé nyakon vágott a dolog, mert egyáltalán nem ilyennek ismertem meg. Egyáltalán nem az a "csajos" típus. Ez az egyik amit nagyon szeretek benne, nem nyávog minden hülyeségen és tőlem sem várja el, hogy romantikus nyálgép legyek (ezt ő mondta). Mikor először elvittem moziba, korábbi tapasztalataimból kiindulva felajánlottam, hogy nézzünk egy "csajos" filmet, konkrétan az arcomba röhögött. Na mindegy, nem ez a lényeg.

Szerintem elég éles kontrasztot alkot a fél falat beborító transformers plakát és a csillogó ruhás barbi. Vagy csak azért tartom furának, mert nem erre számítottam, vagy mert még nem láttam ilyet? Nem tudom mit gondoljak most.

Amúgy mindketten 20 évesek vagyunk.


2014. szept. 17. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Így szereted nem?
2014. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura,meg vicces!:D De ha szereted a csajt,akkor talán a barbie-kal is meg fogsz barátkozni:D
2014. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
színes egyéniség, több oldala is van, nincs ezzel baj :)
2014. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden téren így túlbonyolítod az életed, vagy csak ezzel a dologgal kapcsolatban?
2014. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért bonyolítom túl? Most őszintén téged nem lepett volna meg?
2014. szept. 17. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért tartod furának, mert nagyon nem erre számítottál. És nyugi, ettől még nem fog megváltozni a személyisége.


(Egészen magamra ismertem a leírásodból :D Csak nekem Barbim nincs, viszont van helyette naaagy rózsaszín Én pici pónim plüssöm.)

2014. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy elsőre nem erre számítottál és kicsit meglepett. De ennyi. Utána azon agyalni, hogy ez mennyire "gáz", vagy sem, az már túlbonyolítás.
2014. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!