Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor még érez valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor még érez valaki valamit a másik iránt?

Figyelt kérdés
Az exem érzelmileg teljesen padlóra tett, h megcsalt, folyamatosan hazudozott miközben szakítani nem akart, de velem sem akart maradni, szóval se veled se nélküled kapcsolatban állt velem én pedig nem tudtam, h mi lenne a jobb: szakítani vagy bizakodni, h minden rendben lesz. Majd nyeltem egy nagyot és léptem, véget vetettem ennek. Utána 1 héttel anyukája felhívott, h h vagyok és mondta, h a fiának még mindig kint vannak képeim, de már az ágya mellé rakta őket és nem a polccán vannak.. A plüssmackók, amiket vissza adtam neki az ágy azon felén hevertek, ahol én aludtam és a kapott orchideám is az ablakában van... De nem keresett abszolút, járt a másik lányhoz akivel folyamatosan csalt. Persze azóta eltelt 1 hónap, nem tudom mi lehet vele, nem is keressük egymást. Nem érdekel a srác, mert összejönni nem akarok vele újra, csak erre vagyok kíváncsi, h ha ennyire nem szeretett, akkor miért tartotta akkor meg a holmijaimat, ráadásul h a szeme előtt voltak? Csak arra lennék kíváncsi, h ilyenkiben mi zajlik valakiben? 23/L
2014. szept. 17. 22:05
 1/3 A kérdező kommentje:
ilyenkor *
2014. szept. 17. 22:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen lusta volt őket kidobni még, nem foglalkozott velük. Ennek már nincs jelentősége.
2014. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Személyesen vittem el neki, úgy adtam neki vissza. Azonnal kidobhatta őket mert egy táskában volt minden, de ő szorgosan kitette...
2014. szept. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!