Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a férfi büszkeség?

Figyelt kérdés

Barátnőm szó szerint harcmanias.

Thai box Win sung kungfu (ha jól írtam) edzésekre jár és 10től 16 éves koráig karatézott.

Minap olvastam a neten hogy öregembert megöltek a tyúktojásokért erre mondom a barátnőmnek hogy milyen egy mocsok szemét világ van.

Erre ő "majd megvédelek".

Na itt kiakadtam egy nő ne védjen már meg.

Kicsit fel is húztam magam erre azt mondta,hogy menjek le vele edzésre aztán ott majd elintézzük.

Úgy voltam vele,hogy nem akarok lemenni vele mert most mit csináljak megütni úgyse tudom ha meg ő üt meg akkor kiröhögnek az ott jelenlévők.

Szóval úgy voltam vele hogy férfi az erősebb a nemek közül.

1 órája hívta az anyja mobilon én meg elvettem tőle,hogy ne vedd fel erre kicsavarta a karom kicsit fájt is de k.rvára meglepődtem mert nekem van 41es karom neki meg talán 31es. Szóval eddig biztos voltam benne hogy férfi a number one hiába sportol egy csaj a férfi akkor is erősebb.

Ezek után lehet hogy lenne esélye ellenem.

Hozzá kell tennem hogy én nem tudok verekedni. Ne értsetek félre nem akarom megverni csak a tudat hogy benne van hogy kikapnék.

Bevalljam neki,hogy lehet,hogy meg tudna verni.

Ez nem gáz??

Van vkinek olyan barátnője aki harcművészeteket tanul?

Hogy viselitek,hogy ő az erősebb?


2010. jan. 19. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
a női nem amúgy is erősebb!
2010. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Hát figyelj mondhatod azt is hogy vigyázzon magára mert az ágyban mindig te leszel a domináns xD
2010. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a harcos lányokat. :) Mindig bevadítanak. Főleg, ha kifinomultan harcol. Én a nyers erő, az adrenalinfröcsögtető vagyok.
2010. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Barátom!

Ne csodálkozz, ha meg tud verni egy harcművész, úgy, hogy Te egyáltalán nem tudsz verekedni!

Teljesen lényegtelen, hogy most egy lányról van szó!


A 41-es karodat nem az erejével csavarta ki, hanem a berögzült technikával...A legkomolyabb önvédelmi sportok a támadó energiájának elnyelésével, azaz fortéllyal teszi ártalmatlanná a delikvenst...


Nem erősebb nálad, csak ismeri azokat a mozdulatokat, amivel nála 2-3x erősebb embereket is ártalmatlanná tud tenni...


Ha tényleg szereted a lányt, akkor ne törődj az általad érzett megrökönyödéssel...


Vigyázz!!!

1. Ne csald meg!

2. Ne támadj rá indulatosan!

3. Ha le akarod győzni, szkanderozz vele!!!(az talán menni fog és helyreáll a nyugalmad)

2010. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nekem nem jönne be a tudat, hogy erősebb vagyok a pasimnál :S És ha pasi lennék se tetszene a gondolat, hogy a csajom erősebb nálam. Szóval szerintem fontos hogy a férfi fölényben legyen erőben. Nem tudnám úgy Nőnek érezni magam mellette. Viszont lehet olyan hangulatom is, hogy jól esne legyőzni, de úgy általánosságban.
2010. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=-BQPYHz8Qxw


Nem is olyan nagy szám.

Meg aztán ha egy nő meg tudja csinálni akkor én is.

2010. jan. 19. 21:59
 7/12 A kérdező kommentje:

Vigyázz!!!

1. Ne csald meg!

2. Ne támadj rá indulatosan!

3. Ha le akarod győzni, szkanderozz vele!!!(az talán menni fog és helyreáll a nyugalmad)


Ezeket most miéert irtad azt vetted ki a kérdésemből hogy meg akarom csalni stb vagy ne csaljam meg mert megver?

3-hoz

Az ágyban már fogtam le szóval a szkander az menne de az utcan nem az kell.

2010. jan. 19. 22:02
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
ha egy nő megtudja csinálni, akkor te is? a hozzáállásod gyengébb, mint a karod...
2010. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

22:03


Bocs hogy rosszul fejeztem ki magam de szerintem a férfi a dominánsabb ezt én így értem:

-több pénzt keressek mint a szerelmem(megoldva)

-ha valami munka van a házkörül azt én végzem(fűnyírás favágás vagy csak csöpög a csap akkor azt én csinálom meg)(megoldva)

-hétvégén ha nem kell nagyon korán kelni akkor a reggelit én viszem az ágyba(megoldva)

-a férfi az erősebb (na itt elbizonytalanodtam lehet,hogy jobban tud verekedni da az fix hogy nem tud vasárnap 4 órán át fát hasogatni szóval erős és kitartó vagyok)


Amúgy meg azért szeret mert odaadó és szorgalmas vagyok vmint van életcélom.Megnézném,hogy te mit tudnál tenni olyan emberrel akinek van több éves edzés múltja van és te nem bánthatód mert nem akarod.

2010. jan. 19. 22:28
 10/12 anonim ***** válasza:

lehet,hogy többet keresel, de az a kiscsaj simán letudja rúgni a fejedet...;)

meg ha már itt járunk, az a kiscsaj,majd neked fog gereket szülni nevelni őket, takarítani, bevásárolni,reggelit ebédet(ha kell) vacsit csinálni..és ha beszólsz nbeki kapsz a pofádba..hiába vagy ennyire nagy domináns,nem érsz vele semmit;)

2010. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!