Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a férfi büszkeség?

Figyelt kérdés

Barátnőm szó szerint harcmanias.

Thai box Win sung kungfu (ha jól írtam) edzésekre jár és 10től 16 éves koráig karatézott.

Minap olvastam a neten hogy öregembert megöltek a tyúktojásokért erre mondom a barátnőmnek hogy milyen egy mocsok szemét világ van.

Erre ő "majd megvédelek".

Na itt kiakadtam egy nő ne védjen már meg.

Kicsit fel is húztam magam erre azt mondta,hogy menjek le vele edzésre aztán ott majd elintézzük.

Úgy voltam vele,hogy nem akarok lemenni vele mert most mit csináljak megütni úgyse tudom ha meg ő üt meg akkor kiröhögnek az ott jelenlévők.

Szóval úgy voltam vele hogy férfi az erősebb a nemek közül.

1 órája hívta az anyja mobilon én meg elvettem tőle,hogy ne vedd fel erre kicsavarta a karom kicsit fájt is de k.rvára meglepődtem mert nekem van 41es karom neki meg talán 31es. Szóval eddig biztos voltam benne hogy férfi a number one hiába sportol egy csaj a férfi akkor is erősebb.

Ezek után lehet hogy lenne esélye ellenem.

Hozzá kell tennem hogy én nem tudok verekedni. Ne értsetek félre nem akarom megverni csak a tudat hogy benne van hogy kikapnék.

Bevalljam neki,hogy lehet,hogy meg tudna verni.

Ez nem gáz??

Van vkinek olyan barátnője aki harcművészeteket tanul?

Hogy viselitek,hogy ő az erősebb?


2010. jan. 19. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha egy nő 6 év karate után meg tudja csinálni, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy te is meg tudnád :D Észlény :D
2010. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

férfibüszkeség...

tegnap párom is csak pislogott,mikor hátrscsavartam a kezét,és nem tudott mozdulni...pedig én 50,ő 100kiló:D és nem tanultam soha verekedni...csak egyszerüen felb@szott vmivel...

2010. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!