Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis egy nőnek mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis egy nőnek mit kell nyújtania az ágyban hogy egy férfi ne hagyja el?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul közelíted meg a dolgot. Ha egy férfi el akar hagyni, akkor fejen is állhatsz akkor is elhagy. Hiába szexelsz annyiszor amennyiszer ő igényli, hiába engeded az anált, hiába nyeled le.... stb stb. Nem ezen múlik.


Én pl nem engedek meg minden szutykot... alapból nem olyan férfit választottam aki olyasmit szeret amit én nem:) Tehát nem kell eltűrnöm se a seggemben, se a számban oda nem illő dolgokat. Viszont van személyiségem amit szeret, tudok főzni amit szeret, van humorérzékem amit szeret, és törődöm a lelkével is, nem csak a testével, amit szintén szeret stb.


Egy férfit nem csak szexuális úton kell megfogni hogy veled akarjon lenni:)

2014. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!