Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom meg vagy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg vagy mi a jele annak ha a pasim kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés

Sajnos mível én szeretem őt ugyanúgy mint a kapcsolat elején és hozzá szoktam így nem tudom vagy nem nagyon értek ahhoz hogy mikre kéne oda figyelnem hogy rájöljek a pasim kiszeretett belőlem.

Azért bújt belém a gyanú mert az ölelése már nem a régi a legújabb fiú haveromnak érzelmesebbnek érzem fura modon az ölelését mint az 1éves kapcsolatomnak és ez belém ütött egy kérdést hogy mostanában sokat civakodunk az egyoldalúságok miatt és már az ölelés se a régi azaz nem olyan érzelmes nem olyan hosszú nem olyan gyakori és már nem mondd el nekem dolgokat de ő elvárja én tőlem. Szóval sok apró dolog van amik által bennem van a gyanú hogy kiszeretett belőlem és csak megszokásból vagy lustaságból van velem mert nincs ideje vagy türelme új lányt találni.



2014. szept. 17. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Közöld vele hogy bűntudat mentes kinenőt kap 1hétig
2014. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt nehéz így megmondani, de ne keseredj el. Az én kapcsolatom 3 éves a mai napon és nálunk is voltak ilyen időszakok, mikor nem volt valami érzelmes a kapcsolat kicsit felületessé vált. Ezen úgy tudsz segíteni, hogy először is leülsz vele beszélni kicsit a témáról de jobb ha rávezeted a témára, minthogy odamész hozzá és leülteted hogy beszélnetek kell. Azt semmiképp ne tedd! Aztán miután beszéltetek róla, akár közös megegyezés alapján, akár egyénileg kezdj/kezdjetek el programokat csinálni együtt amik személyesebb programok, nem csak a mozi meg ilyenek mert azok nem személyesek és nem is kettőtökről szól. Menjetek el sétálni, vacsorázni vagy bármi hasonló. Beszélgessetek sokat, kedveskedhetsz neki úgy hogy sütsz, főzöl neki valamit ha tudsz vagy akár az ágyban is meglepheted. ;) De figyelj oda, hogy ne akaratosan próbálj meg kedveskedni, ne nyomulj. A lényeg, hogy meglegyenek a személyes beszélgetések és programok, így jönni fognak az érzelmek is. Ha esetleg mégsem akkor sajnos nem sok mindent tudsz csinálni. Hajrá!
2014. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ bár ő egy kissé olyan himsominiszta felfogású mert "pasi vagyok és utálok az érzelmeimről beszélni mi pasik nem beszélünk róluk hanem valahogy próbáljuk kimutatni" és sokszor pont a lelkizés az érzelmek hiányoznak mert a kapcsolat elején sokszor kimutatta de mamár nem teszi.


Nehéz beszélgetések nélkül bármit is megoldani azaz úgy nagy esélyel egyoldalú tűrésbe torkolik és ahhoz még fiatal vagyok 22vagyok és azt nem 40-50évesen kéne?


Az ágyban jó csak az a baj hogy ő is tudja és pasi létére ezt használja fel ellenem ( ha nem vagyok jó hozzá akkor nem fekszik le velem ez eddig a nők fegyvere volt de most meg már egy pasi használja sok olyan fegyvere van amit a nők használtak de ő teszi szóval pár dologban furcsa nekem azaz látszik hogy az anyja nevelte fel és az apja korán meghalt hiányzik neki a férfi példák csak azokat a munkahelyén nyulja le akik himsominiszták)


Meg próbálok közös progikat csinálni vele, de jobb lennének konkrétumok hogy tudjam hányadán állunk mert ha valóban kiszeretett belőlem és csak én harcolok érte akkor viszont készüljek fel arra hogyha vele akarok maradni mindig én tegyek meg mindent?

2014. szept. 17. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes: ketten ölelgetnek??? Ha csak haver, minek ölelget? És még te vársz nagyobb érzelmeket? Az érzelmek csökkennek idővel, de lehet, hogy a kezdetben sem voltak igaziak.
2014. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!