Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek mindent el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mindent el kell tűrni, amit egy férfi csinál?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi mindig késik a randiról? Ha egy férfi szeret néha kocsmába járni? Egy nő akkor találkozzon a párjával amikor a férfi akarja?
2014. szept. 18. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőnek mindent el kell tűrni, amit egy férfi csinál?"

Nem. Bár azért az, hogy valaki egy iszákos állat, ne említsük egy lapon azzal, hogy késik pár percet a randiról.

De szerintem a válaszokat te is tudod, akkor meg minek kérdezed meg?

2014. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez lenne a "minden"? A késést értem, nem tetszik, na de azért tisztázzuk, hogy mekkora késésről van szó, és mi okból. A kocsmázást is pontosíthatnád, minden nap elmenni a haverokkal sörözni meglátásom szerint túlzás, egy héten egyszer viszont teljesen belefér(nem, én nem járok el, egy évben háromnál több alkalommal ritkán szoktam inni, de ettől függetlenül amíg nincs szó alkoholizmusról nem látok benne semmiféle kivetnivalót). Mi történik, ha azt mondod, hogy az az időpont neked nem jó?
2014. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha eltűrsz mindent és nemszólod meg érte, akkor egy idő után azt fogod észrevenni, hogy kiszolgáltatottá válsz a számára, függeni fogsz tőle.

Tapasztalat. Nem mertem szólni semmiért, mert féltem, hogy elveszítem. Amég fel nem ébredtem és rájöttem, roncs lettem. Megkönnyebbülés, hogy tovább tudtam lépni...

2014. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csabika1971 ***** válasza:

Ez e kérdés sor teljesen fordított is lehetne, és ezért teljesen értelmetlen.


Ha egy nő mindig késik a randiról? Ha egy nő szeret a barátnőihez járni? Egy férfi akkor találkozzon a párjával mikor a nő akarja?

2014. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem valódi értelmes kérdés, te most csak panaszkodsz.

Ilyen általánosításra mégis mit kéne írnunk?


Megerősítést vársz. Nem. Nem kell mindent eltűrni. Tényleg ettől lett jobb?

2014. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor észreveszed ezeket a dolgokat, akkor próbálj kicsit szabadabban viselkedni. Én is voltam úgy, hogy úgy éreztem, mindig akkor kell ráérnem, mikor a párom akarja. Egy kis női praktikával meg lehet oldani, hogy inkább ő várjon rád :P de ezt tanulni kell.
2014. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem szabad eltűrni mindent, mert ha 1× enged, akkor mindig többet kíván a másik fél. Egy egyensúlyt kell kialakítani, ahol mindkét félnek megvan a lehetősége a magányra, ha arra van szüksége. De ez ne a kocsmából álljon. A késés eleve tiszteletlenség bárki részéről is (ha most késik, mi lesz később?). Vagy alkalmazkodnak a felek egymáshoz vagy nincs értelme a "kapcsolatnak".
2014. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!