Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik szeretik megvédeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik megvédeni a lányokat? És miért?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert lányok vagyunk,gyengék,törékenyek..

Ha fiú lennék én is megvédeném a nőket.


Szerintem ezt kötelességüknek tartják,hajtja őket az "ösztön",hogy megvédjenek minket,nőket ha valaki bántalmazna..

2014. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy érezzék, hogy mellettünk biztonságban vannak.
2014. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
önzőségből , így férfiasabbnak érzik magukat + innponálni akarnak a lánynak
2014. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megvédeni? Egyrészt marha kevés nő van, aki megérdemli, másrészt meg elvileg egyenjogúság van.
2014. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, mert ha fizikai veszély van, akkor nem tudom megvédeni magam. Egyébként én nem érzem szükségesnek, tudok kezelni egy beszólást vagy hasonló dolgot.
2014. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyenjogúságnak semmi köze ahhoz ha egy férfi mondjuk molesztál egy nőt, mert ilyesmi megtörténik. Tehát ha meg tudnál védeni egy lányt aki ilyen helyzetbe kerül, akkor kérdés, hogy megtennéd-e. Normális férfi igen. És azért mert -többek között- ettől férfi.
2014. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!